Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Ролик «Наш дурдом голосує за Путіна» за тиждень став хітом Рунета (відео)

Сплеск інтересу до політичної сатири експерти пов’язали з оголошенням про повернення Володимира Путіна у Кремль. Група Рабфак написала пісню для конкурсу на найкращу агітацію проти Єдиної Росії, оголошеного опозиційним блогером Олексієм Навальним.
За кілька днів тільки в Youtube кліп подивилися більше 200 тисяч разів. Пісня виконується від імені душевнохворого, здивованого, чому у відповідь на питання про Газпром, Лукойл або розпил він отримує від санітарів тільки уколи.Навальний у блозі назвав пісню "талановитим ликом в рядок", а лідер незареєстрованої партії Парнас, колишній віце-прем’єр РФ Борис Нємцов - обнадійливою новиною.

"Група Рабфак дуже так по-народному, харизматично розмазала "наше все" так, що шансів виглядати серйозно, імітуючи політичний процес, взагалі ніяких", - написав Нємцов у своєму блозі.

Ключовий рефрен "Наш дурдом голосує за Путіна" написав автор рядків "Хочу такого, як Путін, повного сил, такого, як Путін, щоб не пив", поет-пісняр Олександр Елін.

Наш дурдом викликав шквал коментарів, в основному захоплених, пропозиції зробити пісню гімном дня голосування, відправити на Євробачення від Росії.

На музикантів посипалися запрошення, і концертний графік розписаний до середини січня, сказав лідер Рабфаку Олександр Семенов. За словами Еліна, в листопаді музиканти приїдуть до Москви і готові брати участь в опозиційних акціях.

"Ми будемо брати участь у всьому. Ми для того це робимо, щоб бути почутими максимальною кількістю людей, щоб люди трохи поворушити мізками", - зазначив Семенов.

Рокіровка в тандемі викликала сплеск сатиричної творчості у вигляді карикатур, віршів, колажів і анекдотів.

Директор з досліджень Центру стратегічних розробок Сергій Белановский бачить у цьому негативну для влади тенденцію.

"Путінська більшість починає відвалюватися від Путіна", - сказав він.

За словами соціолога, чоловіки відвертаються від прем’єра швидше, тому що є більш активною частиною суспільства, але "потягнуть за собою і жінок": "Зараз ця рокіровка, наскільки я можу судити, дуже болісно сприйнята населенням, але це ще не відразу відбивається на рейтингах".

Критик Артемій Троїцький вважає, що рішення Путіна знову бути обраним розжарюють обстановку в країні:

"Вся ось ця фальш дістала абсолютно всіх. Є якісь звичайні підозрювані типу Юри Шевчука, які завжди на бойовому коні з піснями протесту, а є люди, які ніколи раніше в цьому не були помічені, але їх теж дістало".

Нагадаємо, у вересні лідер групи ДДТ Юрій Шевчук заявив, що ймовірне обрання в 2012 році на пост президента Володимира Путіна принципово для російських громадян нічого не змінить. "У жодному разі нікому з нашої прекрасної країни не раджу бігти. Рубатися, жити на повні груди, мати внутрішню свободу, приймати правильні рішення, ставити собі питання про сенс буття", - порадив Шевчук.

РАБФАК. Нова пісня про міліцію
В тему:

Чому братва безумствує?

Чи можлива в Україні «партизанка»?

На Київщині селяни виступили проти міліцейського свавілля та підтримали Віталія Запорожця

Віталій Запорожець розстріляв начальника міліції

Неприхований геноцид: Назар Клоченко впав у кому після щеплення і вмер

Доля мурашника: загибель і воскресіння

Мурашиний фашизм (відео)

Український Брейвік

Стабілізація і Реформація, або Як прискорити Перехід

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи