Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 16
  • Переглядів: 16

«Сексуальні «подвиги» радянських визволителів»

Світ:

Нещодавно на полицях львівських книжкових крамниць з’явилася цікава книжка Габі Кьопп «Навіщо я народилася дівчинкою? або «Сексуальні подвиги» радянських визволителів». Книжка відразу ж привернула увагу читачів, бо ще донедавна, історія із «діяннями» радянських солдатів на «визволених» територіях була за сімома замками. Навіть після возз’єднання Німеччини тема «подвигів» п’яних радянських солдатів замовчувалася, не тільки на просторі СНД, а й в Німеччині, Чехословаччині, та Австрії.

Габі Кьопп довгі роки мовчала про свою наругу, не друкувала своїх спогадів про звірячий оскал п’яної радянської солдатні, що гвалтували, гвалтували, гвалтували… виконуючи вказівку вождя всіх народів Сталіна, який теж, там, в зореносному Кремлі, не цурався жіночих спідниць, як і його найближче середовище, починаючи від «всесоюзного старости» М.Калініна і закінчуючи рубакою Будьонним.

Книга Габі Кьопп (Див.: Навіщо я народилася дівчинкою. Сексуальні «подвиги» радянських визволителів. Переклад з німецької Юлії Горбач. Видавництво Зелений Пес. К.: Гамазин, 2011.160 с. – серія «Нетабачна історія») розкриває правду про так зване «визволення» Німеччини від фашизму.

Найбільшого жахіття зазнали німецькі жінки, дівчата і дівчатка, а також жінки … зовсім похилого віку.

Героїня щоденника, Габі Кьопп впродовж кількох днів була згвалтована радянськими солдатами та офіцерами багато разів, незважаючи на те, що їй було лише п’ятнадцять років. Солдати, п’яні та озвірілі від безкарності гвалтували жінок усіх вікових категорій, те ж робили їх наставники і командири – радянські офіцери, які ще вимагали незайманих дівчат.

В післямові німецький історик Біргіт Бек-Геппнер пише з цього приводу: «Коли йдеться про згвалтованих солдатами червоної армії дівчат і жінок, найчастіше називають цифру у два мільйони осіб, з них 1,4 мільйонів – жительки східних регіонів, однак ці дані не мають емпіричного підтвердження. Так само суперечливим є дані про кількість жертв сексуального насилля під час взяття Берліна 1945 року – від 100 до 800 тисяч осіб».

В перші дні і місяці вступу Червоної армії у східну Прусію, а потім і на інші етнічні німецькі території почалися незчисленні сексуальні оргії визволителів. Гвалтували жінок в присутності чоловіків, батьків чи дітей, частину з тих, що не померли від наруги, розстрілювали або страчували, гвалтували поодинці і чергою, взводами та ротами, гвалтували усюди … гвалтували, виконуючи вказівку свого головнокомандуючого, виконуючи заклик відомого радянського письменника Іллі Еренбурга.

В квітні 1945 р. з’явився наказ Військової ради фронту про покарання за насилля над жінками, але воно і надалі творилося, бо цим злочинам сприяли офіцери різних рангів і звань. Далі Біргіт Бек-Геппнер пише: «Однак чисельність сексуальних злочинів у радянській зоні окупації почала відчутно зменшувалися лише взимку 1947-1948 років, коли солдати змушені перебувати, в казармах і на об’єктах, які охороняли».


В тему:
Як після Дня Перемоги загинуло три мільйони німців
Про героїв і злочинців
Радянські солдати зґвалтували в 1945 році два мільйони німкень. Що відбувається у 2022 році в окупованій орками Україні (відео)
Трофейні солдати. Петербурзький історик Кирило Алєксандров про війну

Наші інтереси: 

Знати реальну історію, розуміти ментальність росіян. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи