Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Святковий ярмарок Ліко-Град Запрошуються народні майстри!

24 вересня цього року в столичному мікрорайоні Теремки-2 по вул. Конєва розгорнеться святковий ярмарок.
До участі запрошуються майстри народної творчості, українські модельєри, видавці, гончарі, різьблярі та всі бажаючі запропонувати свій вишуканий крам.

Святковий ярмарок Ліко-Град

Запрошуються народні майстри!
24 вересня цього року в столичному мікрорайоні Теремки-2 по вул. Конєва розгорнеться святковий ярмарок.

До участі запрошуються майстри народної творчості, українські модельєри, видавці, гончарі, різьблярі та всі бажаючі запропонувати свій вишуканий крам.Участь у ярмарку безкоштовна!Організатори будуть вдячні учасникам, якщо вони по-можливості нададуть по одному своєму виробу до призового фонду дитячих конкурсів.Початок об 11:00

У програмі Свята: розважальнi iгри, атракцiони та майстер-класи для дiтей, сiмейнi змагання, показовi виступи спортивних шкiл гiмнастики, стрiльби з лука, боротьби, козацьких бойових мистецтв.

Запальнi танцi та пiснi разом з народними колективами.Окрім того на ярмарку можна буде придбати продукти харчування з рiзних куточкiв Украiни за цiнами виробника.

На виставці ретро-автомобiлiв всі охочі зможуть зробити фото на згадку.На обід Борщ та Куліш від Музею козацьких Страв!

Титульні селянські та козацькі Страви з Живого Вогню!

Попереднє замовлення: +38099-55-98487, +38098-536-3594, okochubey@ukr.net, www.strava.do.amО 12.00 за участі голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова вiдбудеться закладка капсули пiд будiвництво нового спорткомплексу.

16:00 Святковий концерт (Спiвоче поле «Лiко-Град», вул. Касiяна,2). Свiй талант продемострують фiналiсти та лауреати таких конкурсiв як «Новая волна», «Фабрика зiрок», «Шанс». Вiдбудеться нагородження футбольних команд, якi протягом дня боролися за Кубок Лiко-Града. Пiсля урочистого нагородження концертну прогрaму продовжать гурт «ТIК», «Оttawan» та «Boney M».Феєрверк завершить цьогорiчне свято Лiко-Града.

Свято започатковується з нагоди вiдзначення 20-річної iсторii дiяльностi фiнансово-промисловоi групи «Лiко».


В тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи