Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Вулицю Мойсея Урицького в Києві перейменували на вулицю митрополита Василя Липківського

Категорія:

Мер Києва Леонід Черновецький підписав рішення Київради від 2007 року про перейменування вулиці Урицького на вулицю митрополита Василя Липківського. Про це йдеться в повідомленні голови комісії Київради з питань культури і туризму Олександра Бригинця.
"Черновецький нарешті підписав рішення Київради 2007 року про перейменування вулиці Урицького Мойсея на вулицю митрополита Василя Липківського"​​, - цитує прес-служба Бригінця.

У повідомленні наголошується, що процес присвоєння одній із вулиць Києва імені Липківського тягнеться із 1993 року, коли комісія Київради з питань перейменувань та пам’ятних знаків вперше розглянула питання про перейменування вулиці Урицького у Липківського.

Повернулася до розгляду цього питання комісія лише у 2006 році, і 26 квітня 2007 року Київрада ухвалила рішення № 453/1114 Про перейменування вулиці у Солом’янському районі Києва.

Нагадаємо, що у грудні минулого року голова постійної комісії з питань культури та туризму, депутат міськради Олександр Бригинець повідомив, що в Києві перейменують майже 200 вулиць.


В тему:

Хто такий Павло Скоропадський

Постгеноцидна нація має право на нестандартні програми відродження

Центр і периферія, або пробудження Пульсара

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи