Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Попередні результати колективного читання Живого Слова 6 і 25 числа кожного місяця

Категорія:

Починаючи з 25 серпня 2010 року, прихильники Живого Слова всього світу двічі на місяць здійснюють колективні читання молитви за Україну. Як повідомив автор методики Олександр Філатович, на сьогодні цю практику виконує дуже багато людей.

(клацайте на фото, щоб збільшити)Брахмани

    Українські брахмани у Просторі волі (Катерина Косьяненко. "Мої Мамаї")Вперше колективне включення в егрегор Неньки України було здійснене 25 серпня 2010 року. За відгуками учасників цієї колективної молитви (літургії):1) майже всі учасники пережили яскраві фізичні та емоційні відчуття з елементами розширення свідомості;2) більшість участників зауважили, що у цей день надзвичайно вдало розвивалися справи, неначе було особливе сприяння Всесвіту.Деяким учасникам почали снитися гарні віщі сни на тему Живого Слова і прекрасного майбутнього України.У зв’язку з отриманням виразно позитивного результату, практику спільного читання Живого Слова почали здійснювати 6-го і 25-го числа кожного місяця з 6-ї години ранку.Як нещодавно повідомив автор методики Живого Слова, головний лікар Інституту метафізичних досліджень «Перехід-IV» Олександр Філатович, він був здивований, коли дізнався, що до колективних читань непомітно долучилася маса українців.Він це пояснює тим, що саме 6 і 25 числа під час читання люди відчувають особливий енергетичний імпульс. Тобто в інші дні практика Живого Слова дає рівне, поступове поліпшення самопочуття, але двічі на місяць відбувається якийсь стрибок і різке прискорення всіх перетворень. Це дозволяє людям швидше досягнути бажаних результатів.За словами Олександра Філатовича, різко поліпшується не тільки самопочуття людини, а й загальна ситуація навколо неї: стосунки з іншими людьми, матеріальний стан, бізнесові справи.Відчувши це і зрозумівши закономірність, багато хто заздалегідь готується до колективних читань. Люди складають плани на наступний тиждень і думають про них під час читання. Вони стверджують, що після колективного включення в егрегор України їхні плани починають на диво успішно і гармонійно реалізовуватися.Олександр Філатович також зазначив, що з кожним роком ефективність методики Живого Слова суттєво зростає. Він це пояснює не стільки вдосконаленням самої методики, скільки долученням до колективного егрегору дедалі більшої кількості просвітлених українців.Якщо ви ще не практикуєте оновлення Живим Словом, але бажаєте долучитися до його сили – пишіть на sensar(равлик)meta.ua.

В тему:Чому саме «Живе Слово»?Банк-що-не-збанкрутуєЖиве Слово: функція перетворенняЖиве Слово: спеціалізовані та універсальні формиМедичний Центр Живого Слова: які хвороби виліковуються, адреса, телефон, спілкування на форуміРежим самовідновлення. Натисни кнопку!Нові універсальні форми Живого СловаЖиве Слово творить державуЖиве Слово: для тих, хто прагне більшогоЖиве Слово: Діалоги про РАдість. Лікування серця та судинЗоряний мандрівник (Згадай себе!)Реінкарнація і принцип економії енергіїВосьмий випуск «Народного Оглядача»: замовляйте для себе, родичів і друзів!Конференція читацьких клубів Перехід-IV започаткувала розробку гри «Згадай себе!»Як стати брахманомВ тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи