Категорія:

29 травня, неділя, Харків — День Героїв. Великий Смолоскиповий Марш.

Цей день — день вшанування всіх Героїв України-Руси. Лицарських князів і дружинників – творців Давньоруської Держави, захисників Європи від хижих азійських орд. Хоробрих Гетьманів і Кошових Отаманів, славних запорозьких козаків – борців за Волю Народу. Очистителів України від інородців — коліїв, гайдамаків, опришків. Учасників національно-визвольних змагань 20 ст.
Життя народу оплачене Кров’ю Нових Героїв.Народ, що не має історії, не має героїв — приречений на смерть. Кожна нова боротьба за свою Кров, Землю, Свободу виростає з героїчних вчинків предків. В вирішальній битві за нашу Країну ми повинні надихатися прикладом Наших Героїв. 29 травня, неділя — День Героїв. Великий Смолоскиповий Марш.Пам’ятай про Героїв, Борись за свою Країну! Приходь на Марш 29 травня о 19-30 ст. м. Наукова (Харків)!

В тему:Василь Шкляр. Залишенець. Чорний ворон (текст роману). Завантажити.Час борців, час героїв. Час воїнівΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ!Заборонена Україна. Білас і ДанилишинНескорений генерал. Пам’яті Романа ШухевичаЮність Вождя (Пам’яті Степана Бандери)«Вождь Богом даний і правдивий». Євген КоновалецьПоет Ідеї і Чину. Пам’яті Олега ОльжичаПостріл. Пам’яті Миколи ЛемикаНаціоналіст у краватці та салонний революціонер“Гей-гу, гей-га – таке то в нас життя...” Тарас КрушельницькийВасиль Вишиваний, він же Вільгельм Франц Габсбург ЛьотрингенПомер Петро Хмарук - людина-легендаЗгадаймо Квітку ЦісикПам’яті Богдана ПаздерськогоЯсний Каганець України100 років тому український студент застрелив намісника ГаличиниВетеран УПА Стефанія Яницька. Герої не вмирають!Війна з саламандрами. Пам’яті Олени Пчілки (Ольги Петрівни Драгоманової-Косач)Правда, засвідчена кров’ю. Пам’яті Івана ФранкаЧесть і СлаваПетро Болбочан. Полтавська битва-2, або реванш українцівГерої не вмирають. Про отамана Зеленого і повстанський рух початку 20 ст. на ТрипільщиніКозацький чорний ангел (пам’яті Нестора Махна)Схід і Захід разом. Витоки Української Повстанчої АрміїЮність Вождя. До 100-річчя Степана Бандери.НескоренийГравець: 
Народний Оглядач

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка