Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Фірташ продає державі руду втридорога і заробляє мільйони

Світ:

ВАТ "Сумихімпром" придбав у ЗАТ "Кримський ТИТАН" ільменітового концентрату на 54,9 мільйонів гривень. Про це повідомляє портал державних закупівель. Сумихімпром придбало 30 500 тонн концентрату ільменітового. Як відомо, "Кримський ТИТАН" на 50% належить Дмитру Фірташу. Крім того, нещодавно Фірташ привів у ВАТ "Сумихімпром" свого менеджера.

Як пишуть "Наші гроші", вартість однієї тони концентрату склала 1800 грн. Між тим на сьогодні діють накази Міністерства економіки, якими було зареєстровано ціни на концентрат виробництва ЗАТ "Кримський титан" у розмірі 965 грн (без ПДВ) за одну тону та виробництва філії "Іршавський гірничо-збагачувальний комбінат" у розмірі 765 грн. за одну тону.

Ціна, зафіксована 31 березня, в півтора рази перевищила вартість ільменіту, отриману за результатами попереднього тендеру "Сумихімпрому". Два місяці тому державний хімкомбінат придбав у Вільногірського комбінату 48 тис тон концентрату по 1200 грн/т.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи