Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
5

«Це НАША країна, НАША земля і НАШ спосіб життя»: мусульман, що живуть за шаріатом, виженуть з Австралії

Таке рішення було прийняте владою Австралії у зв’язку з боротьбою проти радикальних груп, які є потенційними організаторами терористичних атак. Прем’єр-міністр Австралії Кевін Радд викликав у мусульман бурю протестів, коли заявив, що підтримує агентства, які перевіряють і стежать за кожною мечеттю країни.

Нижче наведені деякі цитати з його промови:«Пристосовуватися повинні іммігранти, а не австралійці, - сказав він. – Погодьтеся з цим, або виїжджайте звідси. Я втомився від того, що моя нація постійно переживає, як би їй не образити представників іншої культури.Наша культура розвивалася більше двох століть битв, падінь і перемог, коли мільйони чоловіків і жінок шукали свободу. Ми говоримо на англійській – не на іспанській, ліванській, арабській, китайській, російській чи інших мовах. Тому, якщо ви хочете стати частиною нашого суспільства, вивчіть мову!»«Більшість австралійців вірять в Бога. Це не є якимсь християнським, правим або політичним ходом, це просто факт, тому що саме християни заснували цю країну на християнських принципах, і це дуже ясно простежується в документах. І, звичайно ж, ми маємо право демонструвати на стінах шкіл ілюстрації цього факту. Якщо Бог ображає вас, тоді я пропоную вам вибрати іншу країну світу як свій новий дім, тому що Бог є частиною нашої культури».«Це НАША країна, НАША земля і НАШ спосіб життя, і ми надамо вам можливість насолоджуватися всім цим. Але доки ви не припините скаржитися, плакати і нити з приводу нашого прапора, нашої присяги, нашої християнської релігії або нашого способу життя, я дуже рекомендую вам скористатися одним з дуже важливих австралійських прав – правом покинути країну. Якщо вам не подобається тут, виїжджайте. Ми не заставляли вас сюди приїжджати. Ви попросили дати вам можливість жити тут. Отже прийміть країну, яку ви вже прийняли».

В тему:Задля мирного розвитку треба позбутися двомовності, поліетнічності і мультикультуралізмуРух Третій Гетьманат: основні принципиУкраїнський дракон, або конкурс на ПрезидентаМова — це спосіб мислення

Підписуюсь на новини
В тему: 
Поширити цю сторінку: