Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Головне послання Wikileaks: всім брехунам і фарисеям буде гаплик

Диявол знищує сам себе. Паразитична верхівка настільки забрехалась, що це підриває основи самого її існування. Дивовижно, але тотальна брехливість сучасного світу + високі технології повертають до усвідомлення, що найкраща життєва стратегія - бути чесним і правдивим.

Збулося євангельське пророцтво: "Нічого бо нема схованого, що б не відкрилось, і скритого, що б не виявилось. Ось чому те, що ви сказали потемки, почується при світлі; і те, що ви говорили на вухо по сховках, оголоситься на крівлях" (Лука 12.2-3).

Справді, що б ви не робили і де б ви сьогодні не знаходились - в робочому кабінеті, душовій кабіні чи ліжку - майте на увазі, що все це може записуватися і транслюватися по радіо чи телебаченню.

Тож якщо хочеш бути вільним і ефективним - живи, наче ти постійно перебуваєш у прямому ефірі і наче за тобою спостерігають мільйони.

Наші предки визнавали лише такий спосіб життя і називали його Шляхом Слави.

Час оновити цю добру традицію.

Вона веде до перемоги.

Хай Буде!
 


В тему:

Wikileaks: Матриця Асанжа

Ігор Каганець на Радіо Культура: Як пришвидшити кінець світу (аудіо)

Честь і Слава

Рух білого опору в США: Навіть якщо WikiLeaks замовкне – найцікавіше ще попереду

Наслідки брехні неможливо виправити спростуванням, - вчені
 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи