Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Уніформа Арійської Стрілецької Асоціації. Замовляємо для себе і друзів!

Категорія:

Дизайнерське бюро «Рідна мода» пропонує серію чорних футболок з емблемою Великого Переходу – з вишитим на грудях Сонцебігом. Хто ще не замовив - поспішайте!

Якісні бавовняні футболки, 150 г/см2, чорний колір, вишивка в центрі, сонячно-жовта. Ціна футболки – 50 грн.Багато хто з засновників Третього Гетьманату вже мають такі футболки. З одного боку, це елемент однострою ТГ, з другого – оригінальний подарунок для прихильників ідеї перетворення України.Футболки можна використовувати як атрибут прийняття нового учасника до територіальної сотні ТГ.Євген Романишин, заслужений лікар України,
співзасновник ТГ (м. Івано-Франківськ)
Для замовлення однієї чи більше футболок: пишіть на адресу інтернет-крамниці «Рідна мода» ridna.moda @ gmail.comЗробіть несподіваний подарунок своїм друзям - прихильникам Великого Переходу!

В тему:АРСА-2Відбувся Третій збір Арійської Стрілецької Асоціації (фоторепортаж)Стратегія етномережі «Третій Гетьманат» 2010–2011Третій збір засновників ТГ (відео)Гімнастерка «Перехід-IV» на «Червоній руті»Одяг сили, або оздоровлюючий мілітаризмШеврони Арійської стрілецької асоціації (АРСА)Гімнастерка-сорочка “Перехід-IV”Кепі «Галар»В тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи