Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Бойовий гопак в Івано-Франківському інституті міліції

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ Володимир Степанович Пилат – Верховний Учитель Бойового Гопака, засновник стилю Бойовий Гопак, Президент Міжнародної Федерації Бойового Гопака – виступив перед курсантами та викладацьким складом.
База, на якій грунтувалося козацтво, мала три корені: надзвичайної віри, жертовного служіння і лідерства в суспільстві. Першим пунктом козацького кодексу честі було: якщо ти готовий бути четвертований чи колесований за віру, у будь-яку секунду померти за Бога, Україну і козацтво, побратима, – ти козак.

Це надзвичайно висока духовна планка. Навіть японські самураї такої не мали, бо у них першим пунктом була смерть за свого господаря. А у нас – жертва за народ, при чому – добровільна. Жодна нація у ті часи не мала такого духовного рівня, як козацтво. Другий пункт кодексу, на якому грунтувалося козацтво, це жертовне служіння. Основою була логіка не розуму, а серця. А третій пункт – лідерство.

Козацтво у минулому, як казали західні історики, мало феноменальні якості. Воно було феноменом на тлі Європи. Із такими основами наш народ не міг не проявити себе.

Нині в Україні проблема з пасіонаріями, які інстинкт самозбереження ставили нижче, ніж боротьбу за ідею. Ми їх втратили не як особистостей, а як об’єднання. І ця проблема заважає нам стати сильною нацією.

(клацайте на фото, щоб збільшити)В Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ нещодавно відбулась феноменальна зустріч з пасіонарієм нашої доби. Пилат Володимир Степанович, Верховний Учитель Бойового Гопака, Засновник стилю Бойовий Гопак, Президент Міжнародної Федерації Бойового Гопака, Верховний Отаман Міжнародної Федерації Бойового Гопака (відповідно - генерал-полковник ЗСУ) виступив перед курсантами та викладацьким складом.

У його промові витав дух могутньої віри у праведність обраного шляху, який штовхав до жертовної, а часом і одержимої роботи над поширенням козацького бойового мистецтва.

Під шквал курсантських овацій показовий виступ блискавично провели гопаківці Дубровицької школи Бойового Гопака «Джура» під керівництвом сподвижника, послідовника та молодого учителя Бойового Гопака Петра Велінця, який спеціалізується на реабілітації дітей з вадами опорно-рухового апарату.

(клацайте на фото, щоб збільшити)Серед учасників виступу були діти, які ще кілька років тому не могли повноцінно рухатись, а сьогодні вони дивували присутніх своєю вправністю у володінні козацькою зброєю, ходили по шклу, лягали на дошку з забитими цвяхами, розбивали цеглу і своїм власним прикладом показали високий рівень знання лицарського мистецтва.
В тему:

Володимир Пилат створить у Львові український Шаолінь

Кшатрії – до влади! Лицарі Бойового Гопака йдуть у Львівську міськраду

Бойовому Гопаку – чверть століття!

Життя по-козацьки

Цар Давид танцював гопак

Арійський фестиваль «Козацькі забави» (фоторепортаж)

Арійці відзначили 400-річчя народження Івана Сірка (фоторепортаж)

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи