Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Кожен десятий німець висловився за те, щоб при владі в Німеччині перебував фюрер

Категорія:

Такий висновок міститься в соціологічному дослідженні Фонду Фрідріха Еберта (Friedrich-Ebert-Stiftung), підсумки якого були опубліковані в The Local.

Опитування мало виявити глибину крайньо-правих і націоналістичних настроїв в німецькому суспільстві. У дослідженні взяли участь 2400 німецьких громадян у віці від 14 до 90 років.10% опитаних заявили, що заради блага Німеччині до влади повинен прийти фюрер, здатний управляти країною "твердою рукою". Прихильники повернення фюрера відзначили, що диктатура - найкращий варіант державного устрою для Німеччини, пише Лента.ру.Чверть респондентів зауважили, що Німеччині потрібна "сильна партія", яка відстоювала б інтереси німецького суспільства.Ще більше опитаних німців критично відгукнулися про трудових мігрантів, що приїжджають до Німеччини у пошуках кращого життя. 31,7% респондентів відзначили, що в умовах обмеженого ринку праці "іноземців треба висилати додому". А 35,6% учасників опитування висловили побоювання, що Німеччина в перспективі ризикує виявитися переповненою іммігрантами.Окремої критики респондентів опитування зазнали представники мусульманської громади Німеччини. На думку більшості (58%), релігійну свободу послідовників ісламу у Німеччині необхідно обмежити. При цьому в регіонах колишньої НДР відсоток опитаних, які дотримуються цієї точки зору, виявився ще вищий - 75,7.Автори дослідження - Олівер Декер і Ельмар Брелер - відзначили, що отримані результати мають послужити тривожним сигналом для німецької влади. На тлі важкої економічної ситуації політики, що пропагують націоналістичні ідеї, можуть скористатися настроями, які захопили суспільство, і посилити свій вплив в політичному житті Німеччини.

В тему:День і ніч ЄвропиФашизм чи солідаризм?Нацизм і більшовизмНімецький експериментГітлер, якого ви ще не бачилиУ Німеччині вперше відкрилась виставка, присвячена ГітлеруНадцивілізація ВоліВ тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи