Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Жінки можуть народжувати до самої старості

Світ:

Довгий час вчені вважали, що всі самки ссавців народжуються із запрограмованою кількістю яйцеклітин. Процес утворення яйцеклітин завершується в період менопаузи, після чого жінка стає безплідною. Дослідники з університету Джао Тонг в Шанхаї (Shanghai Jiao Tong) виявили в яєчниках мишей невелику кількість клітин, що їх можна вважати стовбуровими. На думку вчених, такі клітини можуть перетворитися на яйцеклітини.

(клацайте на фото, щоб збільшити)

Аби перевірити свою версію, дослідники витягнули ці клітини і дозволили їм розмножитися. Потім вони ввели їх в яєчники безплідних мишей. З’ясувалося, що пересаджені клітини перетворилися на зрілі яйцеклітини, у тварин настала вагітність і з’явилося потомство.

Мишей, які народилися таким неординарним способом, учені ретельно перевірили і не знайшли в них жодних відхилень. Результати роботи шанхайських учених опубліковані в журналі Nature Cell Biology.

Тепер дослідникам належить знайти такі ж клітини в яєчниках людини. Якщо це вийде, то, за словами авторів роботи, можна активувати стовбурові клітини і стимулювати зародження яйцеклітин у тих жінок, в яких вже настала менопауза.

Схоже, що активація стовбурових клітин спрацьовує при застосуванні Живого Слова. Зафіксовано багато випадків, коли після систематичної практики оновлення Живим Словом у жінок відновлювалась дітородна функція – не дивлячись на те, що після менопаузи пройшло від 5 до 15 років.

 

 


В тему:

Дивіться на TV Сенсар: Живе Слово забезпечує гармонійну вагітність і успішні пологи (відео)

Живе Слово в демографічній стратегії Третього Гетьманату

Живе Слово: 25 серпня – колективна молитва за Україну

Чому саме «Живе Слово»?

Ігор Каганець про Живе Слово, досягнення невразливості, вічне життя і нову расу (аудіо)

Нові універсальні форми Живого Слова

Живе Слово творить державу

Живе Слово: для тих, хто прагне більшого

 

 

 

 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи