Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Живе Слово: 25 серпня – колективна молитва за Україну

Категорія:

В середу 25 серпня о шостій годині ранку прихильники Живого Слова всього світу проведуть одночасне читання 10-ї форми ЖС. Мета – включення в егрегор України та його посилення, а також оздоровчий енергетичний обмін. Точно встановлено, що колективне читання Живого Слова дає відчутно сильніші результати в порівнянні з індивідуальним читанням.
Десята форма Живого Слова була створена головним лікарем Інституту метафізичних досліджень «Перехід-IV» Олександром Філатовичем на прохання українців, які зцілилися, гармонізували своє життя і захотіли безкорисно зробити щось добре для України. Тому ця форма творилась як засіб очищення, посилення і стуктурування егрегору України.

Проте практичне застосування цієї форми дало несподівані результати для тих, хто її застосовував. Згідно з накопиченим досвідом, форма 10 Живого Слова притягує до людини матеріальні ресурси і посилює її біологічну життєспроможність. Це виражається в відчутному поліпшенні матеріального стану і активізації 1-го та 2-го енергетичного центрів (дві нижні чакри).

Дата 25 серпня вибрана тому, що 25 – це число боголюдини (число Ісуса Хреста). Відповідно, 25 – це також число технології оновлення, омолодження і оздоровлення «Живе Слово».

Шоста ранку – це стандартний початок арійської доби. Це найсильніший час для планування поточного дня і стратегічного програмування майбутнього.

Форма 10 діє тоді, коли людина, що її читає, перебуває в стані чистоти. Тому перед її застосуванням потрібно пройти базовий курс оновлення універсальними формами 1-4. Проте бувають винятки, наприклад, з дітьми та підлітками, які отримали позитивні результати вже після кількаразового читання форми 10 без досвіду оновлення базовими універсальними формами.

Бажаючі долучитися до колективного читання, які ще не пройшли базовий курс, можуть у цей час – з 6-ї години ранку 25 вересня – читати будь-яку наявну в них форму ЖС.

Цікаво буде прослідкувати за результатами такого колективного читання – обов’язково має статися щось позитивне. Обговорення здійснюються на форумі журналу Перехід-IV .

У майбутньому практику колективного читання можна продовжити і здійснювати щомісяця 6-го і 25-го числа.

Нагадаємо, що 6 – це число перетворення, актуальності («тут і тепер») і бізнесового успіху. Це також число Велеса – бога-егрегора святості, мудрості, чесності, мистецтв, зцілення і багатства.

Якщо ви ще не практикуєте оновлення Живим Словом, але бажаєте долучитися до його сили – пишіть на sensar @ meta.ua

Хай Буде!


В тему:

Живе Слово творить державу

Відбувся Другий збір засновників Третього Гетьманату

Живе Слово: для тих, хто прагне більшого

Чому саме «Живе Слово»?

Банк-що-не-збанкрутує

Живе Слово: функція перетворення

Нові універсальні форми Живого Слова

Структура Арійської релігії (відео, аудіо)

Ігор Каганець про Живе Слово, досягнення невразливості, вічне життя і нову расу (аудіо)

У животі вагітної жінки розмовляють віруючий і невіруючий немовлята

Дивіться на TV Сенсар: Живе Слово забезпечує гармонійну вагітність і успішні пологи (відео)

Про нову книгу Олександра Філатовича «Життєво важлива!»

Живе Слово в демографічній стратегії Третього Гетьманату

Режим самовідновлення. Натисни кнопку!

Пророцтво про Третій Гетьманат


В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи