Людина є втіленою духовною сутністю. Проте духовний простір має певну структуру – в ньому є рівень святості, рівень часткової святості та рівень відсутності святості. Майже так само, як і у фізичному світі – бо «що нагорі, те й унизу».

Початок: Всесвіт, Сварга, Брахма

Продовження.

Світ духів – це простір, що знаходиться нижче божественного простору. Він порівняно менше впорядкований, в ньому нижча енергетика, швидкості, інформаційна насиченість. Частина божественних сутностей занурилась у цей простір і стала духовними сутностями з внутрішнім божественним ядром. Щоб краще зрозуміти механізм занурення, корисно подивитися фільми «Матриця» (1999) і «Аватар» (2009), а ще краще – фільм «13-й поверх» (1999).

Занурення божественних сутностей у світ духів відбулося з різним успіхом. Дехто забув про своє походження, дехто має про це частково помилкові уявлення. Тому духовний простір, в залежності від його якості, можна умовно розділити на три поверхи.

Прав (або «прАва») – це найвищий простір світу духів. Духовні сутності, що в ньому перебувають, усвідомлюють себе втіленими божественними істотами і живуть за правилами Творця – в гармонії, святості й радості. Тому «право» – це система правил, що відповідають задумам Творця. Життя згідно з правом дає розвиток і радість.

(клацайте на фото, щоб збільшити)
Брахмани
Українські брахмани у Просторі волі, який є земним відповідником простору Прави (Катерина Косьяненко. "Мої Мамаї")

Нав (або «нАва») – це серединний простір, в якому духовні сутності частково усвідомлюють себе втіленими божественними сутностями, тому їхнє життя не є повністю досконалим та гармонійним. В цьому просторі перебуває більшість духів, звідси найчастіше відбувається земне втілення, тому «наву» ще називають обителлю предків.

Пекло – це найнижчий і найменш гармонійний простір духовного світу. Духи, що в ньому перебувають, не усвідомлюють себе втіленими божественними сутностями, ігнорують правила Творця, тому живуть у стані постійної ворожнечі, страху та страждань.

Продовження: Фізичний світ: душа, плоть, реінкарнація

 


В тему:
2010: виходимо у Простір волі! 
Бгагавадгіта (Божественна пісня)
Пророцтво про Третій Гетьманат
Слава Ісусу Хресту!
Експедиція до Української Галілеї на каналі Культура «Радіо Сенсар» (аудіо)
Навіщо вигадали «свято вознесіння»? 

 

Гравець: 
Народний Оглядач

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка