Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Пацани попались. Подробиці рішення суду про РосУкрЕнерго

Світ:

Українські засоби інформації й опозиція оприлюднили текст рішення Арбітражного інституту Стокгольмської торговельної палати щодо РосУкрЕнерго. Хоча рішення з’явилося іще 8 червня, цей документ не опублікували ані "Нафтогаз України", ані український уряд.
(клацайте на фото, щоб збільшити)З документу виходить, що українська сторона фактично визнала, що не мала права вилучати 11 мільярдів кубометрів природного газу у "РосУкрЕнерго" і добровільно відмовилась від захисту своєї позиції в суді.

Зокрема в параграфі 14 опублікованого тексту сказано:

"Хоча в ході данного арбітражного розгляду Нафтогаз від початку стверджував, що придбання ним 11 млрд. кубометрів мало достатні правові підстави, зараз стверджується, що це було не так, і що Нафтогаз більше не може стверджувати на якійсь відповідній підставі, що придбання ним 11 млрд. кубометрів мало достатні правові підстави".

На прес-конференції у Києві лідер опозиційного БЮТ Юлія Тимошенко висловила думку, що Стокгольмський суд міг винести рішення на користь України, якби уряд не відкликав з суду своїх юристів.

Пані Тимошенко закликала до відставки посадовців, причетних до підготовки чи ухвалення невигідного для України рішення.

Юлія Тимошенко повідомила, що опозиція вимагає усунути з посад голову Служби безпеки України Валерія Хорошковського, міністра палива та енергетики Юрія Бойко, а також голову правління "Нафтогаз України" Євгена Бакуліна. Відповідні подання будуть зроблені у Верховній Раді.

Пані Тимошенко також закликала припинити кримінальне переслідування екс-голови Державної митної служби Анатолія Макаренка, якого нещодавно було заарештовано.

Юлія Тимошенко також ініціюватиме незалежне міжнародне розслідування у зв’язку з рішенням Стокгольмського суду.

Юлія Тимошенко вважає, що "Нафтогаз України" відмовився від захисту національних інтересів у суді. За її підрахунками, вартість газу, який рішенням суду має бути переданий «РосУкрЕнерго», дорівнює 20% золотовалютних резервів України.

Газета "Дзеркало тижня" вже назвала опубліковані документи "протоколом договірного матчу". Російськомовний текст рішення вміщено на сайті тижневика "Дзеркало тижня". Юлія Тимошенко на пресс-конференції сказала, що існує два варіанти тексту – англійською і російською мовами.

Тим часом парламент у четвер створив тимчасову слідчу комісію, яка розслідуватиме ситуацію навколо рішення Стокгольмського арбітражного суду щодо передачі Україною понад 11 млрд. кубометрів газу компанії "РосУкрЕнерго".


В тему:

Від кого засекретили рішення Стокгольмського арбітражу?

Тимошенко порадила Януковичу накласти на себе руки

Точка неповернення. Є вчинки, які не передбачають строку давності

Жаба в казані, або Як подолати кризу

Відновлення смертної кари має стосуватися економічних злочинів в особливо великих розмірах

Ініціативи Партії снайперів

ТОР-130: розстрільний список?

Корупція та історія: історичні реалії й українські аналогії

Авторитарний лідер і мобілізаційний проект можуть з’явитися миттєво

Відбувся Другий збір засновників Третього Гетьманату

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи