Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Націоналісти зірвали перший гей-парад у Словаччині

Содомітів у Братиславі підтримали лише іноземні дипломати та неурядові організації: проти виступили націоналістичні радикали і католицька церква.

Націоналісти напали на представників секс-меншин, які в суботу зібралися на центральній площі Братислави, щоб провести перший в історії країни гей-парад. Радикали використали проти педерастів сльозогінний газ, кількох людей побили.У результаті влада скасувала запланований захід, оскільки поліція не змогла гарантувати безпеку його учасників.На парад зібралися близько тисячі людей - представники секс-меншин та правозахисники. Скільки було нападників, достеменно не відомо, але у поліції заявили, що "вулиці, якими мали пройти геї, буквально кишіли неонацистами".Попри напад радикалів, організатори параду не відмовилися від проведення низки концертів в рамках фестивалю.Зазначається, що проти проведення в Словаччині гей-параду виступали також католицькі організації.Більшість офіційних осіб Словаччини зайняли щодо акції содомітів нейтральну позицію, а деякі висловили навіть обурення. Зокрема, лідер Національної партії Словаччини заявив, що особисто прийде на гей-парад, щоб плюнути в його учасників.Підтримали педерастів лише іноземні дипломати та неурядові організації.

В тему:Педерасти повинні бути знищеніХроніка виродження: в Баварії узаконили педерастіюУ «суперелітному» Гарварді для студентів-педерастів підбирають професорів-педерастівРуйнування сім’ї - руйнування націїВ ЄС заборонили розрізняти стать людиниГолландські педофіли створять політичну партіюКатолики Європи проти ліберальних дегенератівТолерастія: В університеті Манчестера заради комфорту транссексуалів більше не буде "чоловічих" і "жіночих" туалетівГомосексуалісти. Міф про утискиВсеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій проти законодавчого закріплення гомосексуалізмуСлово психіатра: "Лібералізм - різновид психологічного розладу"

В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...