Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Весь наш політикум - це маніакально-депресивний психоз

Психологічний портрет владної команди президента Віктора Януковича відображає проблеми становлення українського суспільства, вважають політичні психологи. Водночас, частина експертів відзначає, що нова влада ментально дуже відрізняється від українського загалу, і це загрожує нерозумінням та конфліктами.
Політичний психолог Олег Покальчук вважає, що до владних осіб України не застосовні категорії здорової психіки.

"Я б використовував терміни не психології, а психопатології. Весь наш політикум являє собою маніакально-депресивний психоз", - заявляє він.

"Маніакальна складова - це опозиція, команда Януковича - радше депресивна. Але при цьому нова команда робить саме те, що мала б робити. Її найбожевільніші вчинки цілком відповідають традиціям української влади", - вважає Покальчук.

А психолог Олексій Шнеєр зауважує, що реального психологічного портрету нової української влади народ не бачить, бо його замінюють інформаційні технології, і обирає політиків, як футбольні команди, - "не кращих, а своїх".

Зі свого боку, політолог Віталій Бала вважає найбільшою психологічною проблемою нової владної команди так званий "комплекс корпоративності", коли керівники держави не можуть піднятися вище бізнесу, який привів їх до влади.

"Влада не розуміє масштабів завдань, які постали перед нею, і продовжує мислити на кланово-корпоративному рівні. Це чудово демонструють останні рішення - зокрема, щодо відмови від співпраці зі США в галузі ядерної енергетики та щодо подовження терміну перебування російського флоту у Криму. І важко розраховувати на те, що найближчим часом ця влада зможе піднятися від рівня власних інтересів до рівня державних", - каже Бала.


В тему:

Адреналіновий тест

Жорстокість передається спадково

Еліта, псевдоеліта, контреліта

ЕЛІТА

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи