Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Жовто-блакитний Вогнебог – прапор Третього Гетьманату

Жовто-блакитний прапор – це символ природного порядку, що відповідає задумам Творця. Натомість перевернутий, синьо-жовтий прапор – це символ перевертання природного порядку і протидії Його задумам.

Відновлення ладу в суспільстві починається з відновлення порядку в головах, бо який світогляд – таке й життя. Символіка – це концентрований світогляд. Тому повернення до природного порядку неминуче вимагає повернення до правильної символіки.

Українці традиційно називають свій прапор «жовто-блакитним». На мові геральдики (науки про герби) та вексилології (науки про прапори) це значить, що жовтий колір є головним (тому в описі прапору він називається першим по черзі, зображується вгорі і використовується для зображення Тризуба-Трійці), а блакитний є допоміжним (тому називається другим, зображується внизу прапора і використовується на гербі як тло).

З сакральної точки зору жовтий колір позначає активне, творче, сонячно-вогняне, духовно-божественне начало, а блакитний — пасивне, вологе, консервативне начало, яке потребує активізації та одухотворення. Тому жовто-сонячний колір українського прапору позначає Творця і божественну активність, а блакитний — створену ним матерію, наш земний світ.

Якщо на прапорі вгорі зображається колір духовно-божественного начала, то це значить, що саме воно визнається головним, домінуючим — і це відповідає природному стану Всесвіту, створеного Творцем.

Нинішній прапор України називається синьо-жовтим, тому верхня його половина є синьою (головний колір), а нижня — жовтою (допоміжний колір). Відповідно, згідно з законами геральдики, на державному гербі мав би зображатися синій Тризуб на жовтому тлі. Проте в дійсності ми маємо жовтий Тризуб на синьому тлі. Але тоді головний, жовтий колір має бути угорі нашого прапору, а не навпаки.

З сакральної точки зору зображення на національному прапорі синього над жовтим означає, що нація визнає панування пасивного над активним, консервативного над творчим, матеріального над божественним, творіння над Творцем. Синьо-жовтий прапор відбиває нині існуючий у державі стан перевертання природного порядку та домінування безбожності, об’єктивними проявами якого є вимирання українського народу (майже півмільйона щороку), зростання кількості самогубств та абортів, поширення алкоголізму та наркоманії, генетичне й культурне виродження.

Захисники синьо-жовтого прапора стверджують, що синє — це небо, а жовте — це пшеничне поле. Мовляв, українці є хліборобською нацією, тому її природним символом є синьо-жовтий прапор.

По-перше, небо буває синім надзвичайно рідко, адже у сонячний день воно зазвичай блакитне (тож для позначення неба і пшениці прапор мав би бути блакитно-жовтим). Насправді ж синій колір на нинішньому прапорі України є не символом неба, а рудиментом червоно-синього прапору УРСР.

По-друге, українці є не тільки хліборобами. Українська нація - це передусім нація священиків і воїнів - брахманів і кшатріїв. Більше того, дух священиків і священних воїнів є домінуючим, адже навіть буденна сільськогосподарська діяльність традиційно здійснювалась українцями як священнодійство, життєтворчий ритуал. Зведення українського світогляду до селянської праці є засобом інформаційно-духовної війни на послаблення української нації.

Хочете побачити кольори священного українського прапору? Запаліть свічку і погляньте на полум’я: внизу блакить, вгорі – сонце.

Жовто-блакитний Вогнебог

Жовто-блакитний прапор – це символ природного порядку, що відповідає задумам Творця. Українська держава, яка відновить природний порядок, називається Третім Гетьманатом. Прапором Третього Гетьманату є жовто-блакитний Вогнебог.

Хочете повернутися до природного порядку, бути радісними і здоровими, жити в злагоді з Творцем і сотвореною Ним природою? Тоді хай над вами замайорить арійський Вогнебог!

 


В тему:
Молодіжні організації Ковеля вшанували Кобзаря під правильними жовто-блакитними прапорами
Жовто-блакитний ренесанс українського духу в Придніпров’ї
Живе Слово творить державу
Символіка — це програма майбутнього
Свастика і таємниця імені «Україна»

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи