Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Економіка ТГ. Відроджуємо ритуал споживання сала вепра!

Коментар Ігора Каганця щодо створення екстериторіального полку «Арійський Стандарт» та його економічної сотні.

Попередньо прочитайте Хочеш стати Асом? Вступай до полку «Арійський Стандарт» (відео, аудіо), подивіться або послухайте доповідь засновника «економічної сотні» ТГ Віктора Макаренка.Завантажити відео (51 Мб)

 

NO-musicЗавантажити звуковий файл (6,3 Мб)


Запрошуємо всіх, хто бажає взяти участь у розробці, тестуванні та підтримці економічної програми ТГ, реєструватися на FORUM.SD.ORG.UA, гуртуватися в рої, контактувати з Віктором Макаренком і долучатися до спільної роботи.Окреме звернення до тих засновників ТГ, що мають досвід проектування та кодування систем електронної торгівлі. Йдеться про створення ІТ-підрозділу полку АС, який розвиватиме програмно-інформаційне забезпечення ділової сфери ТГ і фінансуватиме свої розробки, отримуючи стабільний відсоток від загального обороту коштів в системі полкової торгівлі товарами і послугами. «Економічна сотня» – це первинне ядро Міністерства економіки ТГ.


В тему:Тільки для засновників Третього Гетьманату – FORUM.SD.ORG.UAСтруктура Арійської релігії (відео, аудіо)Полюби і знешкодь! або Як любити ворога (відео, аудіо)100% позитиву!Пророцтво про Третій ГетьманатСонячний аеростат, або Як позбутися паразитівВипуск 4 «Народного Оглядача» – для ройових і сотників Третього ГетьманатуВідверта розмова про Третій Гетьманат на Радіо Культура (аудіо)Ігор Каганець на УТ-1 про «Пшеницю без куколю» і Третій Гетьманат (відео)Ігор Каганець про Живе Слово, досягнення невразливості, вічне життя і нову расу (аудіо)У животі вагітної жінки розмовляють віруючий і невіруючий немовлятаПерехід-IV: чоловічий і жіночий полюси Третього ГетьманатуНадцивілізація Волі

В тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи