Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Ігор Каганець на УТ-1

У середу 27 січня в прямому ефірі Першого національного телеканалу в передачі "Життя триває" відбулась зустріч з автором книги "Пшениця без куколю. Хрестове Євангеліє без вставок і спотворень" Ігорем Каганцем. Авторка кращого запитання отримала в подарунок книгу "Пшениця без куколю".
В тему:
Створено відеоканал «Народного Оглядача» на Youtube.comПослання кризовому людствуВідверта розмова про Третій Гетьманат на Радіо Культура (аудіо)Ігор Каганець про Живе Слово, досягнення невразливості, вічне життя і нову расу (аудіо)

show_basnika_1Завантажити (8.7 Мб)Про книгу «Пшениця без куколю»Книга-поштою: «Пшениця без куколю»Розмови з Ігорем Каганцем (аудіо, відео)Фільм "Українська Галілея" на TV Сенсар (відео)Слава Ісусу Хресту!Експедиція до Української Галілеї на каналі Культура «Радіо Сенсар» (аудіо)Ігор Каганець про УНГ, добрі віруси, кінець світу і досягнення невразливості (відео)Археологічна знахідка в Meгіддо може бути ранньохрестиянським храмом ІІІ століття"Пшениця без куколю" в Iвано-ФранкiвськуАрійський хрестГазета «Хрещатик» про книгу «Пшениця без куколю»Відповіді на запитання, що мучили все життяТекст книги І. Каганця «ПШЕНИЦЯ БЕЗ КУКОЛЮ. Хрестове Євангеліє без вставок і спотворень» (1,3 МВ)Як придбати книгу І. Каганця «ПШЕНИЦЯ БЕЗ КУКОЛЮ. Хрестове Євангеліє без вставок і спотворень»Добра Новина для Четвертого Переходу1--- П’ЯТИЙ ЕЛЕМЕНТ2 --- ІСТОРІЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗЛОЧИНУ3 --- ЦЕРКВА І ЄВАНГЕЛЬСЬКІ ТЕКСТИ4 --- МЕТАФІЗИЧНІ АРХЕТИПИ5 --- ВОАНЕРГЕС, тобто СИНИ ГРОМУ6 --- ІСУС, ЩО ОЗНАЧАЄ ЯСНИЙ7 --- ХРЕСТОС І ХРІСТОС8 --- ХРЕСТИЯНСТВО І ЮДОХРІСТИЯНСТВО9 --- ДОГОВІР І ЗАПОВІТ10 --- АРІЇ, АРІЙЦІ, ТРИПІЛЬЦІ11 --- ГАЛЛИ — КЕЛЬТИ12 --- ПЕЛАЗГИ, ГЕЛЛЕНИ, ГРЕКИ13 --- Маги, волхви, егрегори, сили, богиБанк-що-не-збанкрутує14 --- ВІЙНА ЗА РОЗУМ15 --- Палінгенезія, тобто реінкарнаціяРеінкарнація при передчасній смерті16 --- ЧИ БУВ ХРЕСТОС ЮДЕЄМ?17 --- ПЕЙСАХ ЧИ ПЕРЕХІД?18 --- АРІЙСЬКА ОСНОВА ХРЕСТИЯНСТВА19 --- ОБЕРЕЖНІШЕ З АПОКРИФАМИ!20 --- ГАЛІЛЕЯНИ І ЮДЕЇ21 --- СИНЕДРІОН, САДУКЕЇ, ФАРИСЕЇ, КНИЖНИКИ22 --- ПРИТЧА ПРО ІНФОРМАЦІЙНУ ВІЙНУУ Галілеї неподалік міста Мегідо віднайшли арійський хрестиянський храмВ тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи