Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Третій Гетьманат: від теорії до практики

Категорія:

22 січня 2010 р. в Київському «Будинку кіно» офіційно проголошено початок формування сотенно-полкової структури світового українства та висування делегатів на Конституційні збори для заснування Третього Гетьманату.

Урочисті збори на честь Свята Соборності зібрали представників багатьох громадських організацій, орієнтованих на системні перетворення в Україні. Всі зареєстровані учасники отримали 4-й випуск «Народного Оглядача», цілковито присвячений темі Українського консенсусу і заснування Третього Гетьманату.Голова Оргкомітету Конституційних Зборів Юрій Збітнєв виступив з відвертим аналізом політичної ситуації в Україні. Висновок однозначний: система остаточно прогнила і ремонту не підлягає. Єдиний вихід – скликання Конституційних Зборів і перезаснування держави.Про послідовність розгортання Конституційних Зборів розповів голова Української Національної Громади Ігор Каганець і офіційно проголосив старт процедури висування делегатів на Конституційні Збори Третього Гетьманату.Перехід до організаційно-практичного етапу Конституційних Зборів вимагає зміни тактики дій. На попередньому, суто інформаційному етапі, робота велася практично з усім спектром суспільно-політичних середовищ України. Це був етап «засівання зерна» в масову свідомість навіть тоді, коли вірогідність позитивного відгуку була мінімальною.Натомість на організаційному етапі, що розпочався 22 січня, вся енергія буде сконцентрована на роботі з людьми, які в цілому вже сприйняли ідеї Третього Гетьманату і приступили до збирання підписів з висуванням делегатів на Конституційні збори. Тому що потрібно сформувати максимально чисте і здорове первинне ядро для забезпечення стабільного і правильного розгортання процесу.Не витрачаємо час на безплідні дискусії з тими, хто принципово відкидає ідею творення української козацької держави. Хай реалізують власні проекти – ми живемо в вільній країні.Зате активно працюємо з українцями, відкритими до сприйняття нової інформації, навчаємо їх і самі навчаємося в них. Критерій правильності дій – невимушене просування до мети, особистий розвиток, позитивні емоції – див. Грааль-2010.Дуже приємно, що на зібранні вдалося особисто познайомитися з людьми, з якими раніше спілкувалися лише на інтернет-форумах або електронною поштою.Наступні зібрання будуть на порядок продуктивнішими, оскільки проводитимуться переважно в середовищі однодумців – прихильників Великого Переходу.

В тему:22 січня – офіційний старт висування делегатів на Конституційні Збори Третього Гетьманату22 січня – Всеукраїнський форум прихильників Національного Солідаризму і Третього ГетьманатуЗаснування Третього Гетьманату в запитаннях і відповідях (оновлюється щоденно)2010: виходимо у Простір волі!Український консенсусВисуваємо делегатів на Конституційні Збори УкраїниСтань засновником Третього Гетьманату!Грааль-2010Сатьяграха Ганді, або Духовний фундамент громадського спротивуМандат делегата Конституційних Зборів України (doc)Мандат делегата Конституційних Зборів України (pdf)В тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи