Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

22 січня – Всеукраїнський форум прихильників Національного Солідаризму і Третього Гетьманату

Категорія:

У п’ятницю 22 січня, в День Соборності України, в Києві у «Будинку Кіно» (вул. Саксаганського, 6) відбудеться відверта розмова про Конституційні збори України, формування сотенно-полкової структури і заснування всесвітньої Української держави-громади.

Свято Злуки відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.Цього разу святкування виходить за межі державного возз’єднання Сходу і Заходу. Ми вже й так живемо в одній державі. Тепер треба возз’єднатися з українським духом, українським світом і українською землею.1. ДУХ: відродження українського способу життя, пробудження козацького духу, повернення до природовідповідності Григорія Сковороди.2. КРОВ: об’єднання українців східної і західної півкулі у всесвітню українську державу-громаду Третій Гетьманат.3. ЗЕМЛЯ: гармонія з рідною землею – стати для неї дбайливими, люблячими господарями і безстрашними захисниками.Це три опори Українського Національного Солідаризму – вчення про гармонійну рівновагу особистого і загального, божественного і людського, національного і вселенського.Запрошуємо всіх читачів «Народного Оглядача» на Всеукраїнський форум.Реєстрація учасників на місці з 10-00 до 11-00.Довідки за телефонами:

(044) 494 18 77;

(044) 353 44 47;

(097) 220 88 99;

(066) 962 64 72
Вітається прихід в національному одязі або одязі сили Третього Гетьманату.До зустрічі!


NO-music


Живосил Лютий. Козацька (mp3, 6.4 Мб)

В тему:Ющенко був проектом нейтралізації України. Тягар скинуто. Повний вперед!Заснування Третього Гетьманату в запитаннях і відповідях (оновлюється щоденно)2010: виходимо у Простір волі!Український консенсусВисуваємо делегатів на Конституційні Збори УкраїниСтань засновником Третього Гетьманату!Грааль-2010Сатьяграха Ганді, або Духовний фундамент громадського спротивуМандат делегата Конституційних Зборів України (doc)Мандат делегата Конституційних Зборів України (pdf)В тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи