Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

В Україні зареєстрована Українська асоціація власників зброї

Категорія:

В Україні постановою Мін’юсту від 30 жовтня 2009 р. зареєстрована Українська асоціація власників зброї, повідомляє прес-служба УАВЗ.


Футболка Арійської стрілецької асоціації (АРСА)Асоціація об’єднує власників зброї, колекціонерів - всіх, хто має відношення до зброї або збирається нею володіти.Асоціація займається відстоюванням інтересів своїх членів у питаннях володіння зброєю та її застосування, лобіюванням інтересів українських власників зброї в органах виконавчої, судової і законодавчої влади.Зокрема, суттєві зусилля Асоціація докладатиме для лібералізації збройового законодавства.Офіційний сайт Української асоціації власників зброї

В тему:Щасливі снайпери, бо вони синами Божими станутьЯк законно придбати вогнепальну зброюАвтоматична зброя повертається до магазинів СШАШвейцарія не має армії. Швейцарія сама є армією!Ніна Матвієнко: Пора витягати кулемети з-під стріхиУ Великобританії можна носити зброю з 2 роківЛегалізація зброї як стимул до РеформаціїУкраїнці! Купуйте снайперські гвинтівки — поки не заборонили!«Озброєна нація» на УТ-1 (відео)Беззащитность — это провокация!Беззахисність — це провокація!Атакуй першим! “Рідна мода” продає футболки Арійської стрілецької асоціаціїВ тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи