Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Спокійна Швейцарія повстала проти мусульман

Швейцарські праві хочуть заборонити розміщення мінаретів на території країни, повідомляє Assocaited Press. Подібне рішення постане на всенародному голосуванні у неділю на референдумі.

Після нього відразу будуть очікуватися гострі дискусії про національну ідентичність та можливість насильницької реакції з боку мусульманських країн.За останній тиждень напруга настільки зросла, що в четвер невідомі облили вхід в женевську мечеть рожевою фарбою. Це був вже третій інцидент з мусульманськими будівлями цього місяця.Раніше автомобіль з гучномовцем проїхав через мусульманський район, імітуючи заклик муедзина до молитви. Кинули каменем по мінарету, завдавши шкоди мозаїці.Толерастичні аналітики залякують, що заборона мусульманських мінаретів негативно відіб’ється на економічному становищі країни. Мовляв, заможні араби, які мають рахунки в швейцарських банках, перестануть створювати загальний добробут країни.Опитування показали, що настрої всередині країни підігріваються антимігрантською риторикою Народної партії Швейцарії. Активісти цієї партії вже провели декілька кампаній проти іноземців, навіть закликаючи до виселення іноземних сімей з країни. Проте особливо дієвими є їхні расистські постери, де три білі овечки виштовхують за межі кордону одну чорну та політичним слоганом: "Мінарети вилізли з-під прапора, немов ракети".Комітет ООН з прав людини вже заявив, що Швейцарія начебто порушує норми міжнародного права.Загалом, нині на території Швейцарії проживає близько 400 тисяч мусульман із 7,5 мільйонів населення країни.

В тему:Швейцарія не має армії. Швейцарія сама є армією!13 причин, чому не можна полоти полуницюКольорові раси та їх вплив на українські расові елементиСвій до свого по своє (Залишайся білим)Нація з погляду біології. Неполіткоректні висновкиРаса проти розпустиРасизм – це добре. Докази.Расизм – це природноМозкові клітини вміють розпізнавати представників свого етносуТвоя шкіра – твоя уніформа!

В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...