Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Юрій Збітнєв: Ми пропонуємо допомогу Віктору Ющенку - за умови суттєвих кадрових змін (відео)

Захистимо українців від медичного організованого злочинного угруповання - "МОЗ України". Тюрма для тих, що заробляють на підриві здоров’я нації. Розмова з головою Політичної ради УНГ Юрієм Збітнєвим на ТБ "Галичина" (м. Івано-Франківськ) 20 листопада 2009 р.

Для швидшого завантаження з нижчою якістю зображення натисніть на HD - букви HD стануть сірими.Завантажити відео (137 Мб)

В тему:Ігор Каганець про добрі віруси, кінець світу і досягнення невразливості (відео)Одяг сили, або оздоровлюючий мілітаризмХребет українства розпочали вирівнювати з ГаличиниНаціональний Солідаризм: мета і завдання на сучасному етапіЮрій Збітнєв про шкідливість вакцинації і перспективи розвитку політичної ситуації (відео)Юрій Збітнєв про Конституційні збори (відео)Зірка Вітошинська про себе і Українську Національну Громаду (аудіо)Футуролог Ігор Каганець: «Я постійно спілкуюся з людьми майбутнього»Ребрендінг Галичини: замість ворони буде дракон (аудіо)Печать ворониГоворить і показує TV СенсарІгор Каганець: «Стань арієм – і навколо тебе засяє сонце»


В тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи