Вакцини для “важливих персон” відрізняються від “пролетарських”

У ЄС набирає сили скандал з виявленням відмінності між партіями вакцин для "народу" і для "влади". Народні вакцини містять ртуть і алюміній, а вакцини для "еліти" - ні. Крім того є і ряд інших підозрілих відмінностей.

(Малюнок: Володимир КАЗАНЕВСЬКИЙ)

Посадові особи Євросоюзу отримують вакцини, спеціально випущені обмеженою серією, що не містять препаратів ртуті, алюмінію та інших токсичних речовин. Звичайні громадяни, що не наближені до Меркель і Саркозі, отримують повний комплект ртутно-алюмінієвого стабілізатора.Встановити наявність двох версій вакцини вдалося французькою Nouvel Obs. Журналісти довели, що в країну надійшло дві партії препарату – 50.000 доз для “важливих персон” і 94 мільйони доз для рядових Жаків. Повідомлення зацікавило і інших журналістів. В результаті Spiegel з’ясував, що вакцини IVAX Corp містять “наночастки невідомого призначення”, причому наночастки були виявлені відразу трьома незалежними лабораторіями.Для довідки: IVAX володіє рядом інших фармацевтичних марок. У 2006 році контроль над нею отримала компанія Teva (Ізраїль). В результаті цієї операції Teva стала одним з найбільших виробників ліків у світі. Компанія неодноразово потрапляла під слідство, в основному пов’язаних з антимонопольних законодавством і підкупом.Постачання IVAX йдуть не лише в країни Євросоюзу. Нині частину вакцин планують відправити в Україну.

В тему:VIP-вакцина для Ангели Меркель: скандал з ліками від свинячого грипу в НімеччиніВіруси – добрі вісники ВсесвітуВакцинація є прихованою кампанією зі скорочення населенняЮрій Збітнєв про шкідливість вакцинації і перспективи розвитку політичної ситуації (відео)Світоглядні основи вакцинаціїНардеп Віктор Корж про вакцинацію: «Ми є свідками жахливого злочину»Позапланова вакцинація – планова стерилізаціяМасові вакцинації провокують епідеміїВипробування пробою МантуЩеплення від життяЧим ширша вакцинація, тим більша смертністьСуперечності між медичною наукою і політикою вакцинаціїІ уряд, і Президент лобіюють інтереси транснаціональних фармацевтичних корпораційВ Україні розпочалася біологічна війна?Щеплення – величезні гроші на масштабній брехніАнтона Тищенка проголосять святимБезжальна імунізація, або правда про щепленняВітаю, мамо! Я вже труп. Помер учора від вакцинації.Антон Тищенко помер після щеплення проти кору«Всі щеплення небезпечні! ВООЗ — на передньому краю боротьби за депопуляцію»Злочинну імунізацію української молоді профінансував американський мільярдер – спонсор скорочення «зайвого населення»

Гравець: 
Народний Оглядач

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка