Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Припинити психотерор проти українського народу, відновити законність і громадянський мир!

Звернення до Президента України Віктора Ющенка, голів облдержадміністрацій, голів міст України
Конституційний і громадянський обов’язок кожного керівника – дбати про свій народ і державу. В той же час протягом останніх днів вищими посадовими особами розгорнута масова істерія з приводу так званого каліфорнійського грипу A/H1N1, що відбувається на тлі звичайного підвищення сезонної захворюваності населення на гострі респіраторні вірусні інфекції.

Маніпуляція громадською свідомістю, нагнітання страху в ЗМІ, відверта брехня та фальшування фактів свідчать про ретельно продуману пропагандистську операцію, спрямовану на збагачення фармацевтичних кампаній, чиновників від Міністерства охорони здоров’я та, як це не цинічно, рекламний хід в межах президентської виборчої кампанії.

Історія знає такі випадки, і сьогодні в розвинених країнах це трактується як інформаційний тероризм. Наступним кроком буде біологічна атака на здоров’я нації внаслідок неконтрольованого ввезення і подальшого споживання лікарських засобів та вакцин сумнівної якості.

Важко оцінити шкоду, що завдана населенню країни за останній тиждень. Штучно створена стресогенна ситуація потужно впливає на психіку, що в свою чергу призводить до депресії, неврозів та в подальшому переростає в тяжкі захворювання, такі як гіпертонія, виразки, онкологія, послаблення імунної системи.

Усі ці події відбуваються на тлі економічних та політичних викликів. Країна входить у зимовий період, коли необхідно забезпечити теплом кожну оселю, виконати зовнішні зобов’язання сплати за природний газ, наповнити бюджет. Україні як ніколи потрібна злагоджена робота всього державного організму. Натомість інформаційна та біологічна атака Кабінету міністрів на власний народ руйнує система захисту населення від епідемій, техногенних катастроф та природних катаклізмів. У державному резерві відсутній стратегічний запас медикаментів, обладнання та інших матеріально-технічних засобів, обов’язкових у таких випадках. Це вже питання національної безпеки. В той же час робота Верховної Ради України та Кабінету міністрів щоденно завдає шкоди країні й усе більше нагадує діяльність організованого злочинного угрупування з метою власного збагачення та утримання влади.

Ми констатуємо: такі дії ведуть до неконтрольованих процесів, що ставить під загрозу життя нації, існування держави та цінностей народовладдя.

Ми вимагаємо:

– припинення нагнітання страху щодо звичайної епідемії сезонного грипу та вжити реальних заходів, спрямованих на покращення здоров’я населення та системи охорони здоров’я;

– термінової відставки Міністра охорони здоров’я та головного санітарного лікаря;

– переобрання Президентом України на себе повноважень та безпосереднє управління Кабінетом Міністрів України;

– розпуску Верховної ради України;

– відставки керівного складу РНБО;

– введення надзвичайного стану та перенесення терміну проведення президентської виборчої компанії на осінь 2010 року;

– за цей час здійснити низку кардинальних заходів з наведення ладу в економіці країни та налагодженні ефективного управління державою;

– ухвалити нову Конституцію України з використанням механізму Установчих зборів та референдуму.

З метою запобігання зростанню злочинності, рейдерських захоплень стратегічних підприємств та безвідповідальних дій чиновництва значну частину функцій у державному управлінні варто передати військовим та державним структурам спеціального призначення.

Головною умовою таких змін мають бути легітимність, порядок, збереження спокою та громадянського миру. Громадянський патріотизм, авторитетна влада та персональна відповідальність є базою для розвитку національного солідаризму в контексті наступних реформаторських перетворень в Україні.

У часи загальнонаціональних загроз, коли законодавство паралізоване, виконавча влада бездіяльна, а Конституція порушується, необхідно здійснювати кардинальні заходи в інтересах нації і держави.

Олександр Скіпальський, екс-заступник голови СБУ

Геннадій Курдаков, голова Громадської ради Національного комітету по боротьбі з корупцією

Юрій Збітнєв, голова Всеукраїнської партії «Нова Сила»


Київ, 5 листопада 2009 р.


В тему:

Військові та громадські організації вимагають введення надзвичайного стану

План по винородовленню українців в дії. "Мінздоров’я" просить генпрокуратуру покарати "антивакцинальщиків".

Чому Тимошенко піарить отруту "Таміфлю"

Отрута «Таміфлю». Цікаво: вони справді ідіоти чи придурюються?

«Свинячий» грип: афера, загроза чи сила піару?

В Україні - звичайна епідемія сезонного грипу

Володимир Мартинюк підозрює владу в штучному перебільшенні масштабів епідемії та ставить під сумнів саму її наявність

У Тернополі все нормально. Міський голова спростував чутки.

Ви вже отримали користь від лохотрону «Свинячий грип»?

Свинячий психотерор: хто поширює паніку?

Свинячий грип став золотою жилою для фармацевтів

Кому вигідно, щоб ви потерпали від страху?

Щеплення від свинячого грипу вбило в 2 рази більше людей, ніж сам грип

Вакцину від грипу застосували для поширення грипу

Чим ширша вакцинація, тим більша смертність

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи