Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Говорить і показує TV Сенсар

На телеканалі Сенсар ви можете побачити:

Розмова на ТБ "Галичина" 25 серпня 2009 року про перетворення України, про найефективнішу технологію оздоровлення і омолодження "Живе Слово", про Арійську Стрілецьку Асоціацію як форму самоорганізації українців.

Для швидшого завантаження з нижчою якістю зображення натисніть на HD - букви HD стануть сірими.Завантажити відеоРадіо версію передачі слухайте на каналі Культура радіо Сенсар - 128 стерео

або тут:

show_basnika_1


* * * ДИВІТЬСЯ на каналі КУЛЬТУРА:Відповідь на молитву (відео)Український консенсус: дискусія Ігора Каганця з волхвом Сивояром (відео, аудіо)100% позитиву! (відео)Остап Стахів: "На небі зірка дивна зійшла" (Різдвяні пісні, відео)
Ігор Каганець про добрі віруси, кінець світу і досягнення невразливості (відео)Фільм "Українська Галілея" на TV Сенсар (відео)Трипільськими шляхами: печера Вертеба (відео)Ігор Каганець про практику Великого Переходу (відео)Дим над водою - Smoke On The Water (відео)* * * ДИВІТЬСЯ на каналі ПОЛІТИКА:ТГ: Стратегія води (відео, аудіо)Полюби і знешкодь! або Як любити ворога (відео)


* * * СЛУХАЙТЕ:Розмови про Великий Перехід. Луцьк, частина 1 (аудіо)Розмова з Ігорем Каганцем на обласному радіо Січеслава (аудіо)


NO-politics


Завантажити MP3 (аудіо, 29.3 Мб)
Відверта розмова про Третій Гетьманат на Радіо Культура (аудіо)

NO_1
Ігор Каганець про Живе Слово, досягнення невразливості, вічне життя і нову расу (аудіо)Ігор Каганець про УНГ, добрі віруси, кінець світу і досягнення невразливості (аудіо, mp3, 25.1 Мб)

NO-politicsЗірка Вітошинська про себе і Українську Національну Громаду (аудіо)Ребрендінг Галичини: замість ворони буде дракон (аудіо)Експедиція до Української Галілеї на каналі Культура «Радіо Сенсар» (аудіо)Музика з аудіодиску «Реформація: 25 пунктів» (аудіо, MP3)


В тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи