Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Запрошуємо до громади «Народний Оглядач»!

Радіймо, арії! Українська Національна Громада — це мережа цікавих і суспільно-корисних стратегічних проектів. Кожна первинна громада УНГ (рій або чота) має певну спеціалізацію (місію), тобто справу, виконання якої сприяє розкриттю і розвитку її учасників. Спеціалізація створює підстави для кооперації – взаємокорисної співпраці українських громад.

Першою громадою УНГ є медіа-проект «Народний Оглядач» (Volkische Beobahter, National Observer). Місія проекту: Формування сонячного інформаційного простору, що наснажує українців силою, мудрістю, пасіонарністю.Запрошуємо прихильників нашої газети зі всього світу до командної роботи з наповнення і розвитку «Народного Оглядача». Кожному українцю, що хоче увійти до нашої громади, потрібно визначитися зі своєї роллю в цьому проекті. Головні напрямки роботи такі:1. Підготовка публікацій та їх розміщення на сайті SD.ORG.UA.2. Літературне редагування матеріалів сайту.3. Веб-дизайн сайту, художнє оформлення та програмування.4. Розробка програмного забезпечення гри-стратегії АРСА.5. Розробка ПЗ для інтернет-крамниць.6. Створення програм для веб-радіо та веб-телебачення «НО».7. Фінансування проекту в цілому або окремих його складових.8. Зовнішні зв’язки та реклама проекту, розгортання мережі продажу паперової версії НО.9. Юридичний супровід проекту.10. Технічне, транспортне, інфраструктурне забезпечення.11. Освоєння і просування системи самозцілення «Живе Слово».12. Інші корисні функції, які вам було б цікаво робити для спільної справи.Форма взаємодії членів громади НО:1. Дистанційне спілкування (індивідуально і в соціальній мережі НО).2. Очні зустрічі учасників окремого напрямку.3. Періодичні зібрання всієї громади в Києві або з виїздом на природу.4. Спільні подорожі та відпочинок.Надсилайте пропозиції на sensar[at]meta.ua

(044) 460-30-21

(096) 451-55-15Хай Буде!Ігор Каганець, координатор проекту НО

Виїзний семінар у Карпатському оздоровчому центрі Арійської Стрілецької Асоціації
Виїзний семінар у Карпатському оздоровчому центрі Арійської Стрілецької Асоціації


Спілкування на форумі sd.org.uaP.S. Ви також можете створити свою спеціалізовану українську громаду. Її основою може бути музичний гурт, творча студія, школа бойового мистецтва, інтернет-крамниця, група здоров’я, журналістське об’єднання тощо. Взаємодія між спеціалізованими громадами здійснюється лише тоді, коли вона цікава для обох сторін – згідно з правилами УНГ: «Роби, що любиш!» і «Тримайся за своїх!» Правила створення громади – у статті Створюємо громади УНГ.

В тему:«Народний Оглядач» – глобальна газета з мільйоном відвідуваньЧитацький клуб «Перехід-IV»: Що таке УНГ?Мамай на драконіРеформація: 25 пунктів (політична програма УНГ)Український мир Залізної добиУкраїнці для України — Україна для українців! Маніфест Української Національної ГромадиСтратегія УНГСтатут Української Національної ГромадиСтруктура управління УНГПридбай нашивку «Галар»!Як отримати журнал «Перехід-IV» №13 з аудіодискомЯк передплатити «Народний Оглядач»25 грудня 2008 року — день народження Української Національної ГромадиВідновлення порядку. Українська ідея третього тисячоліття.Українці починають і виграютьРадіймо, українці!Козак Мамай у пошуках ГрааляВ тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи