Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

П’ять тибетських перлин для оздоровлення і омолодження

Серед безлічі оздоровчих методикна Сході існує давній комплекс вправ, який поширювався самими тибетськими ламами, – «П’ять тибетців». «П’ять Ритуалів Омолодження» (як вони раніше називались) були призначені для того, щоб зробити тіло сильним, підвищити рівень енергетики, допомогти регенерації тіла й розуму та призупинити процес старіння. Ці вправи не вимагають спеціальної фізичної підготовки, умов та багато часу. Необхідне лише бажання, 2 м² площі та 15 хвилин, які після достатньої практики зменшаться до 5 хвилин.

Основний фактор ефективності «П’яти тибетських перлин» - правильне дихання. У порівнянні з іншими східними практиками, тут немає нічого складного: після кожної вправи 2 рази зробити глибокий вдих носом (на повну грудну клітину та живіт, а не лише верхньою частиною) і енергійний видих ротом.В ідеалі кожну вправу потрібно повторювати 21 раз. Але з самого початку не треба себе знесилювати. Заняття повинні приносити задоволення та приплив енергії, а не втому. Почніть з 10-12 повторів, поступово збільшуючи їх кількість у відповідності з власною фізичною підготовкою.
На цю тему в мережі є багато відео. Почніть з цього:

Не забувайте про два енергійні вдихи і видихи після кожної вправи - на цьому відео їх чомусь немає.

В тему:Живе Слово: спеціалізовані та універсальні формиРежим самовідновлення. Натисни кнопку!Живе Слово за 5 хвилин (для тих, у кого мало часу)В тему: 
Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Сергій Ждан.

Радіймо, арії, скільки разів на день варто виконувати ці вправи, чи лише вранці і перед сном?

Все починається з Любові.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Тибетські вправи бажано робити щоранку щодня. Якщо дійшов до 21 повтору, то можна поступово додавати вечірні вправи. Двох разів на день цілком досить.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.

В мене відео відсутнє. Може, посилання слід зробити окремо?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!