Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
5

Перший Всеукраїнський Соціал-Націоналістичний З’їзд

Категорія:

Кожному, хто відчуває, що настав час діяти, хто розуміє всю нестерпність ситуації, хто вірить у велике майбутнє нашого Народу – ми протягуємо дружню руку і пропонуємо спільну боротьбу.

Україна стоїть на порозі катастрофи і національної смерті.Старі політичні сили, старі ідеології, старе покоління не здатні цього змінити.Сьогодні слово за молодим поколінням, і це буде покоління соціал-націоналістів.Ми вимагаємо справедливого соціального ладу на засадах Націократії – реальної альтернативи комунізму і капіталізму.Ми проголошуємо принцип вищості загальнонаціональних інтересів, загального добра над особистісним.Ми вимагаємо створення сильної влади, яка буде нести повну відповідальність за власні дії.Ми вимагаємо створення потужної держави Великої України, яка не буде полем гри для іноземних країн, а сама стане лідером Східної Європи.Маючи залізну ідеологію, ми не переймаємось дебатами та дискусіями, а віддаємо перевагу прямій дії.Кожному, хто відчуває, що настав час діяти, хто розуміє всю нестерпність ситуації, хто вірить у велике майбутнє нашого Народу – ми протягуємо дружню руку і пропонуємо спільну боротьбу.Настав час встановити Український Порядок замість хаосу інтернаціоналізму.16 травня у Києві відбудеться Перший Всеукраїнський Соціал-Націоналістичний З’їзд.Завдання З’їзду:1. Проголошення єдиної програми Соціал-Націоналістичного Руху.2. Встановлення організаційних форм Соціал-Націоналістичного Руху.3. Маніфестація сили та єдності Соціал-Націоналістичного Руху.Після з’їзду відбудеться смолоскипна хода.Контакти:СNА - Центр (Київ) - 8 063 065 38 81

СNА - Захід (Чернівці) - 8 066 130 22 20

СNА - Схід (Харків) - 8 063 723 29 9317 травня відбудеться ідеологічна конференція. За довідками для участі у конференції звертайтеся за телефоном:8 097 290 67 44Збір делегатів та гостей І Всеукраїнського Соціал-Націоналістичного З`їзду відбуватиметься на Майдані Незалежності біля наметів ГО "Конституційні Збори".Початок збору - о 15-00.Акредитація журналістів відбудеться безпосередньо перед початком З`їзду.

В тему:Відновлення порядку. Українська ідея третього тисячоліття.Світова криза. Небезпеки й перспективиУкраїнці починають і виграютьВ тему: