Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Ватикан почав міжнародну кампанію проти одностатевих шлюбів.

Святий престол попередив політичних діячів католицьких країн, що підтримка сексуальних союзів між людьми однієї статі є аморальною. Папська курія закликала приєднатися до своєї боротьби представників інших релігійних конфесій.
"Конгрегація за Доктрину Віри" випустила 12-сторінковий документ, у якому викладені керівні принципи, схвалені Папою Римським Іваном Павлом II. Серед них - введення заборони на гомосексуальні союзи в Європі і Північній Америці та ліквідація вже існуючих законів, що складають правову основу для подібних союзів.

"Немає абсолютно ніяких основ для визнання гомосексуальних союзів, які навіть віддалено не відповідають планам Бога про шлюб і родину", - говориться в документі. "Шлюб - святий, у той час як гомосексуальні зв'язки суперечать природному моральному закону".

Офіційний представник Ватикану заявив, що найближчим часом буде видано спеціальний документ під назвою "Деякі міркування з приводу пропозицій узаконити одностатеві шлюбні союзи", у якому буде "розвінчаний виниклий не дуже давно міф про абсолютну нормальність подібних шлюбів".

Крім того, Ватикан виступає різко проти того, щоб одностатеві пари усиновляли чи удочеряли дітей, мотивуючи це тим, що діти, виховані геями і лесбіянками в майбутньому житті неминуче зіштовхнуться з перешкодами, викликаними тим обставиною, що на ранніх етапах свого розвитку вони були позбавлені або батька, або матері.


-------------------------------------- В тему:

Папу звинувачують у нетолерантності до геїв

Свято на вулиці Політкоректності

Від Homosapiens до Homosexuals
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи