Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Вітаю, мамо! Я вже труп. Помер учора від вакцинації.

… Ти читаєш цей лист і дивишся на свою дитину. Думаєш, що вона жива? Розкрий очі, мамо! Нас вже похоронили. Правління закупило 9 000 000 вакцин для таких як я. А скільки вже прищеплено?

Мамо, а знаєш, що Луї Пастер (той самий, що придумав вакцини) не був медиком за освітою? Вчені говорять, що він просто шахрай. Чи знаєш ти, що вибух захворювань СНІДом пов’язаний і з вакцинацією проти віспи?! А про те, що вакцина змінює організм і робить з нього середовище, сприятливе для онкологічних захворювань та захворювань крові?!

ВОЗ і ЮНІСЕФ (які постачають смертельні вакцини) знають про це як мінімум років тридцять. Мільйони лікарів у всьому світі знають про шкідливість вакцинації, про непередбаченість наслідків для генетики майбутнього покоління. Наші лікарі теж все знають, але мовчать! Мовчить Президент, парламент, кабмін. Бізнесмени, які виграли тендери, теж мовчать! Медичний бізнес – це бізнес смерті! Хабарі не відправляють в крематорій, їх несуть в кабінети. Якщо не буде хворих, хто ж тоді буде купувати ліки?! А як турбуються про дітей. На благодійних фуршетах пропивають більше, чим передають внесків. А дітки благополучно помирають. А бюджет МОЗ збільшився за 10 років в шість разів…

ВСІ СПІВУЧАСНИКИ, МАМО!!! Ми дарма відмінили смертну кару. Тепер карають націю за мовчання і баранячу покірність. Міністерство охороняє людей від здоров’я, а чиновники нахабно брешуть в очі, знаючи про свою безкарність. Крайнім, як завжди, опиниться рядовий лікар. Йому лікувати, йому ховати, йому відповідати!

Страх втратити крісло сильніше страху смерті нації. Та ми й не нація. Свого часу І. Рєпін копію «Бурлаки на Волзі» назвав «БИДЛО ІМПЕРІАЛІЗМУ» — це про нас, мамо! Він був українським художником і бачив наше майбутнє. Другий провидець Д. Менделєєв казав, що нація проходить становлення кров’ю. Видно не тільки таблиця йому наснилася, а ще й і …..

…. Страшно жити, мамо… Ти не знаєш де лікувати, і чим лікують твою дитину. Що закупають для тебе державні ескулапи? Вони навіть не завжди перевіряють, що їм пропонують ті, хто виробляє всяке багно для третіх країн. Легкі наркотики і транквілізатори твоя дитина без перешкод купить в будь-якій аптеці. Через декілька років дегенерати від демократії легалізують марихуану, педерастів та проституток. Ми станемо ближче до Європи. Вигрібна яма не повинна бути далеко від дому, – а ми вже європейський відстійник для нелегальних мігрантів та звалище ядерних відходів.

… Ми вигнанці, мамо! Ми ті, які повинні звільнити територію. Якщо завтра біда, як землетрус у Китаї або тайфун у М’янмі, – тебе нікому буде спасати. Ти — технологічна втрата. Як ті, хто пачками гинуть в шахтах та на дорогах.

Ти пам’ятаєш пожежі в Херсоні? Символічно, Президент і міністр рятували пожежну машину, тому що система не здібна рятувати ні природу, ні людей!

Ти пам’ятаєш фосфорну аварію у Львові? Міністр читав книжки, що потрібно робити, а вся інша зграя заробляла на активованому вугіллі та піарилась по телебаченню. Наша смерть, мамо, в техногенних катастрофах – це політичний піар. Держрезерв, МНС, МОЗ, МВС, армія не допоможе! Там пусто. Нема системи, нема кадрів, нема розуму та нема державного мислення. Їх завдання – закупити дешеві ліки, вакцини, дешеве польське м’ясо і впарити тобі по ринковим цінам.

Влада мовчить і кожен день влаштовує молебень загиблим за свободу неньки України. Ми повертаємо до життя пам’ять про мертвих і одночасно знищуємо живих! Через 50 років хтось буде пам’ятати цей час як час НОВОГО ГЕНОЦИДУ!

... Тож краще Сталін і Гітлер, ніж така демократія.

... Ти мовчиш мамо? Ти дивишся на свою дитину і думаєш, що вона жива?
Ти годуєш її генетично модифікованими продуктами й не знаєш про те, що влада дозволила їх ввозити в країну, не попіклувавшись про маркування. А ти знаєш, що миші, яких годували такими продуктами, в третьому поколінні не мають нащадків? Твої діти будуть безплідними.

Та і навіщо вони Україні? Раби повинні вимерти. Всі! 17 років вже прожили, залишилося ще 23 роки. Згідно з доповіддю ООН, до 2040 року доживе 25 млн. українців – рабів. Рабство – це не соціальна категорія, а моральна.... ти дивишся телевізор і думаєш, що смерть десь далеко. А вона поруч. В твоєму холодильнику, в аптечці, в повітрі.... Вона в твоєму мозку.... Засоби масової інформації поступово перетворюють тебе в тупу самицю... Ти повинна працювати і виростити безплідне створіння, яке буде жерти отруєні харчі, пити алкоголь і вживати наркотики....

Твоє дитя вже не має минулого – історію та героїчну пам’ять пращурів забрали, а нової не дали. Вона не має сьогодення і не має майбутнього, тому що ти не маєш можливості дати їй належної освіти, а вона не створить нормальної сім’ї. Країна вже зайняла перше місце в світі з алкоголізму серед молоді. Менше пишуть про наші „досягнення” в області наркоманії і венеричних хвороб.

... Ми – піддослідні миші, мамо. Ми не втечемо з концтаборів. Ми приречені померти в демократії. Ті, хто виїхав, залишив країну в зневірі. Вони працюють на чужу економіку, народжують дітей для інших націй і проливають „крокодилячі сльози” за Україну. Вони такі ж зрадники, мамо, як і ми всі. Нам насрати на країну, тому що ми не віримо владі, не віримо Президенту і не віримо собі...

... Ти мовчиш, мамо, тому що твій чоловік приносить хоча б якісь гроші? Скажи йому, що він пристосуванець і раб системи. Він близький до влади? Вчасно дав хабара? Повернув ПДВ? Заробив мільйон, обікрав свою країну?

– Кому це потрібно? Що він дав своїм дітям? Яку країну залишить після себе? Він розкаже, що бачив як Вітя та Юля деребанили Київ, а потім Припортовий завод, і те як ми почали жити в жебрацькій країні? Чи він розкаже, як отримував по 30 гривень під час виборчої кампанії, щоб політичне сміття приходило до влади і грабувало країну.

Розкрий очі своєму мовчазному чоловіку. Забудь страх. Зжени цю колоду з дивана. Досить жити категоріями – бабло, бухло, їдло!!! Настав час думати та вирішувати. Активно протестувати проти існуючої влади. Брати участь в акціях громадської непокори. Вимагати і добиватися відставки всіх – від Президента до депутата. Злодії повинні сидіти в тюрмі, а не в парламенті. Нинішня влада – банкрут. Чим людина розумніша, тим рідше ходить голосувати. Систему потрібно зламати або вона зламає тебе.

... Все в твоїх руках.

Доки ТИ не зміниш себе і не зміниш владу – ТИ, МАМО, - ТРУП: моральний, соціальний та фізичний.

Доки ТИ не зміниш владу – твої діти не матимуть майбутнього – вони мертві. Тобі вирішувати...

...А поки, мені ввели вакцину – і я помер.
Мені тут добре.
Чим довше ти будеш мовчати, мамо, тим швидше ми будемо разом!!!

Твоє дитя.Р.S. Коли стається щось важливе, ми чуємо голоси або бачимо віщий сон. Я почув і записав. Можливо, почуєте і Ви...

Ваш Юрій Збітнєв

вівторок, 20 травня 2008 р.

 


В тему:

«Всі щеплення небезпечні! ВООЗ — на передньому краю боротьби за депопуляцію»

Небезпечна імунізація (підбірка актуальних статей)

Злочинну імунізацію української молоді профінансував американський мільярдер – спонсор скорочення «зайвого населення»

Німецький експеримент

Новий суспільний договір

Зброя та самооборона

Великі містифікації

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи