Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Лицарі Срібної кулі Партії снайперів

Снайперський рух — ідеальна альтернатива війні. Швидко, точно, справедливо, законно, зрозуміло.
Пройшло більше року, як виникла ідея створення Партії снайперів, програма якої має дуже лаконічну назву - "10 патронів - і в Україні буде порядок!". Пару тижнів діє сайт віртуальної партії snayper.do.am

Чесно кажучи, ми не чекали такої уваги від політично активних громадян України та 20 країн до нового, та і ще віртуального проекту!

Як для старту, ми маємо мало не паломництво. 100-200 людей відвідує сайт щодня. Є кілька десятків зареєстрованих користувачів, які залишили цікаві записи у гостьовій книзі, самостійно почали і розкрутили форум.

Активісти широко розповсюджують інформацію про сайт мережею, всіляко популяризуючи ідеї жарту, який несподівано перетворюється у народний рух.

Ініціаторів створення руху снайперів, все це збентежило. Дехто навіть свідомо відійшов. Нас вже встигли звинуватити у тероризмі, зміщенні існуючої влади збройними методами, закликам до знищення державних діячів... Хоча, нічого такого у нас немає і близько. Є кілька гумористичних матеріалів, написаних у формі літературних творів, політичні фантазії.

Єдина реальна вимога, яку ми активно проводимо - на законодавчому рівні забезпечити жорстку відповідальність вищих органів державної влади. Починаючи з керівників районів, областей, міністерств, уряду, парламенту, структур президента.

Чомусь наші вищі чиновники не несуть ніякої відповідальності за свою бурхливу діяльність. Ордени, звання, премії отримують справно. А от за провали в роботі, корупцію, лобіювання інтересів комерційних структур, різноманітні злочини отримують лише звільнення за власним бажанням, підвищені пенсії… Після їх «художеств» життя мільйонів людей різко погіршується. І кари ніякої вони не несуть. Що провокує нахабну безкарність, нові злочини, чергове падіння рівня життя народу.

Всі це знають, розуміють, але зробити нічого для виправлення ситуації не можуть чи не хочуть. Чиновники взагалі втратили елементарні інстинкти самозбереження. Жирують і крадуть не криючись! Радикальною противагою і стало гасло «10 патронів…». Хоча згенероване більш ліберальне – 1000 арештів – і в Україні буде порядок! Маємо на увазі лише вищі ешелони влади, які, за нашими підрахунками, налічують десь 2000 управлінців.

Говоримо про елементарну чистку державного менеджменту.

Зрозуміло, ці дії можливі лише у рамках Закону «Про особливу відповідальність вищих органів державної влади», який хотілося б прийняти у Верховній Раді. Передбачивши там смертну кару (виключно для чиновників), тривалі терміни ув‘язнення за корупцію і свідомі провали в роботі, які потягли за собою шкоду народу. Конфіскацію майна у чиновників і їх найближчих родичів. Можливо, для цього варто створити спеціальний трибунал чи якусь службу, співробітники якої несли б аналогічне покарання за порушення?

Окрема, не менш болюча тема – фактично відкрита робота багатьох наших діячів на спецслужби інших держав. Це вже загрози національній безпеці, обороні, цілісності держави. Покарання – ще більш жорстоке.

Зрозуміло, не може бути і мови про якусь елітну недоторканність суддів, депутатів, чиновників. Навпаки – ще більш жорстка відповідальність!

Особливої уваги заслуговують судді і прокурори. Саме тут ми бачимо найбільш ганебні випадки підлості, несправедливості, корупції. І повної безкарності!

Для цієї категорії повинен бути один закон. «Про особливу відповідальність суддів і співробітників прокуратури». Три оскаржених судами вищої інстанції вироки, в результаті яких є невинно постраждалі – автоматична відставка. Якщо була шкода – суд на суддями, арешт, у важких випадках – конфіскація, смертна кара. Тоді вони дійсно будуть боятися брати хабарі і починати відверто замовні справи.

Знову-таки, ми пропонуємо спокійно і професійно прийняти два-три подібних Закони, навіть цим складом парламенту. І увести персональну відповідальність вищих діячів з Уряду, СП, Верховної Ради, починаючи з цього року. Економіко-політичні результати в країні провальні – до суду, хлопці і дівчата! Відповідайте! Хто і що заважає?

Але, ми знову перейшли до ненаукової фантастики. Нинішня бидлоеліта ніколи не піде на подібні кроки. Адже переважна більшість нинішніх правителів, депутатів, створених ними олігархів вже давно повинні сидіти в елітному концтаборі, побудованому за вилучені у них же кошти.

Отож, залишається віра у народний рух Маленької партії снайперів. Треба формувати осередки, самоорганізовуватися, реєструватися і скромно йти на вибори. З єдиним гаслом про відповідальність влади. Дуже може бути, що вдасться отримати більше 80% голосів…

Наші опоненти закидають, що ми моментально перетворимося на таких-же негідників, що нині гарцюють біля кормушки, у яку перетворили капітанський місток держави.

Ні! Бо будуть працювати Закони про відповідальність влади. Ми знаємо притчу про дракона…

Якщо система запрацює, особливого значення про те, хто у владі, хто у опозиції не буде. Залишиться дуже простий принцип оцінки ефективності влади – рівень життя народу. Людям погано – владу до стінки! Як не дивно, кандидатів у начальники вистачить завжди… Дефіциту кадрів не буде. А от відповідальності значно додасться.

І ще трохи програмної політичної фантастики.

Уявімо, що ідеї Партії снайперів спрацювали. Вдалося сформувати романтично-професійну команду. Пішли на вибори, взяли більшість. Більше того, провели свого Президента. Між іншим, це досить реальний сценарій…

Для наведення порядку потрібно сорок п‘ять днів.

Розпочати слід із Служби безпеки України. Тотальна антикорупційно-антишпигунська зачистка. Враховуючи специфіку подібних структур, все пройде швидко і ефективно. Подібна процедура потрібна і нашій доблесній прокуратурі. Судам.

Потім настає черга для апарату вищих органів влади. Корупціонерам і агентам іноземних спецслужб там не місце.

Протягом року приймаються і починають працювати нові закони. Модель управління державою модернізується і трансформується.

Через півтора роки ми будемо жити у вільній, демократичній, монолітній державі.

Часто запитують про так званих олігархів, які незрозуміло як, маючи громадянство інших країн, привласнили чи не всю промисловість України. Тут потрібен особливо елітний підхід. Маємо справу з відкритими сатанинськими силами. Пам‘ятаєте легенди про СРІБНІ КУЛІ?

Між іншим, дуже вдала назва – Лицарі Ордену Срібної кулі…

В принципі, це фактично те саме, що і осиновий кіл…

Так, фантастика. Але, красиво! Захоплює!

Людство періодично проходить процес самоочищення. Є древній ритм. В історії чимало таких прикладів.

На жаль, всі ці процеси мають якийсь масовий кровопролитний характер. Війни… Мільйони жертв.
Переважна більшість нинішніх правителів, депутатів, створених ними олігархів вже давно повинні сидіти в елітному концтаборі, побудованому за вилучені у них же кошти.

А якщо просто очистити владу? І створити чіткі механізми контролю, відповідальності, покарання, заохочення?

Адже, це найбільш простий, дієвий, дешевий і надійний спосіб!

Сподіваюся, це романтичне фантастичне оповідання викличе доброзичливу гумористичну реакцію. Люди вже пишуть програми, проекти законів, знаходять одне одного… Мабуть це набагато краще за бунт. «Бессмысленный и безпощадный».

Спокійніше, ніж революція з ріками крові.

Снайперський рух — ідеальна альтернатива війні. Швидко, справедливо, законно, зрозуміло.

На владу слід дивитися крізь оптичний приціл, а не через телевізор!

То може спробувати?

Віктор Тригуб, літературний координатор Ордену срібної кулі Маленької партії снайперів


В тему:

Точність — ввічливість снайперів

Де відповідає більше одного, там не відповідає ніхто

Що робити з Міністром охорони здоров’я і ВООЗ?

Партія снайперів – жарт, що стає народним рухом

10 патронів — і в Україні буде порядок!

Ініціативи Партії снайперів

Нова Угода партії снайперів

Маніфест

Тиранія чи Гетьманат?
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи