Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Рок-характерники з «Кому вниз» - за українське кіно

Категорія:

Лідер гурту «КОМУ ВНИЗ» Андрій Середа та продюсер і бас-гітарист гурту «КОМУ ВНИЗ» Сергій Степаненко підтримують «Марш Українського Глядача». Про це вони розкажуть на прес-конференції 26 березня.

26 березня 2008 року о 10-30 в УНІАН з трансляцією на 5-му каналі відбудеться прес-конференція ініціаторів «МАРШУ УКРАЇНСЬКОГО ГЛЯДАЧА», який пройде у Києві 29 березня 2008 року під гаслом «Від кіна українською – до українського кіна». Марш пройде вулицями української столиці і завершиться переглядом українських кіно- та мультфільмів на Майдані Незалежності.Учасники прес-конференції: голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок, актор Національного академічного драматичного театру ім. І.Франка Богдан Бенюк, спортивний оглядач телеканалу «ICTV» Ігор Мірошниченко, кінорежисер Михайло Іллєнко, лідер гурту «КОМУ ВНИЗ» Андрій Середа, продюсер, бас-гітарист гурту «КОМУ ВНИЗ» Сергій СтепаненкоМісто проведення прес-конференції: м. Київ, вул. Хрещатик, 4, конференц-зал УНІАН.29 березня 2008 року Всеукраїнське об'єднання «Свобода» проведе у Києві Марш українського глядача.Акція є наступним етапом боротьби за звільнення українського інформаційного простору від окупації. Після утвердження обов'язкового дублювання українською мовою фільмів іноземного виробництва ми вимагатимемо відродження української кіноіндустрії. Ми робимо наступний крок: від кіна українською – до українського кіна.Нагадуємо, 6 березня 2008 року «Свобода» провела пікет Міністерства культури і туризму України на підтримку політики міністерства щодо обов'язкового дублювання іноземних фільмів українською мовою. Учасники пікету «Українцям – кіно українською!» солідаризувалися з українськими акторами, звукорежисерами, технічними та творчими працівниками, задіяними у процесі озвучування іноземних фільмів. Акцію підтримали українські актори, режисери, письменники.З позицією ВО«Свобода» в питанні дублювання кінофільмів можна ознайомитись на сайті «Свободи».


В тему:Міфи дубляжної війни в УкраїніКіно-ПерекладУ столичному кінотеатрі Жовтень відбулася дія на підтримку переозвучення іноземних стрічок українською мовоюБойкот „Мультиплексу”!Підтримай український кіноперекладВід кіна українською – до українського кіна!КОМУ ВНИЗ продовжують експансію в ЄвропуОфіційний сайт гурту «Кому вниз»Футболки і шеврони «Кому вниз»В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи