Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Радіймо, українці!

Звернення учасників Шостої науково-практичної конференції «Буття Українців» до українців усього світу. Київ, 22 березня 2008 (7516) р.
Радіймо, українці! В Україні і в розсіянні, дорослі й малі, земні й небесні!

Після зими настає весна, новий ранок неминуче перемагає морок ночі. На тисячолітньому годиннику України — шоста ранку!

Ніч була важкою, але ми — живі! Сто разів Русь нищили від півночі до півдня і сто разів вона відроджувалась, — розповідає Велесова книга. Важкі часи і пригнічення необхідні, щоб народ гартував психологічні м’язи. Все, що не вбиває нас, робить нас сильнішими.

Тож просинайся, Україно! Згадай себе! Пізнай себе! Зміни себе!

Людина — втілена божественна сутність, що володіє величезними можливостями. Вона здатна перетворювати себе і навколишній світ. Особливо нині, в час історичної розвилки, епоху Великого Переходу. Глобальна криза несе Україні великі небезпеки, але й відкриває небачені можливості.

Прорвано інформаційну блокаду навколо Трипільської культури. Тепер немає жодного сумніву, що Україна є колискою арійських народів і прабатьківщиною Європи. Ім’я Оу-країна буквально означає країна-яйце, країна-зародок. Тому її сакральним символом є Сварга-Свастя-Свастика — знак духовного Центру, навколо якого обертається світ.

Хай Сонце — прабог всіх релігій,
Золотопере й життєсійне
Благословить мій дім крилатий.
Накреслю взір його неземний,
Святий арійський знак таємний,
Накреслю Свастику на хаті
І буду спати вже спокійно.

(Богдан-Ігор Антонич, «Молитва», 1936 рік)

Українці — планетарна спільнота. Це великий скарб, адже в сьогоднішньому світі для вирішення національних проектів потрібні глобальні зусилля. Ми повинні бути всюди, але завжди залишатися єдиним народом. Для цього маємо телефони й Інтернет, для яких не існує відстаней та перешкод.

Та головний чинник нашої єдності — рідна земля, Ненька Україна. Це наша точка опори в бурхливому світі. Де б ми не перебували — тут наша колиска, наші предки, наша душа. Тут повинні навчатися і вдосконалюватися наші діти — тоді вони будуть українцями і їм не загрожуватиме жодна асиміляція на чужині.

Українці мають бути господарями своєї землі. Тому нам потрібна українська держава. Така, щоб відповідала українському Звичаю і викликам часу. Її місією має бути щастя українців, а воно досягається створенням умов для індивідуальної і етнічної самореалізації. Так нас навчали Григорій Сковорода і Тарас Шевченко.

Конституційна мета держави — щоб українці ставали багатшими, культурнішими й здоровішими, і щоб їх було все більше. Державою має керувати вибраний народом гетьман, що несе персональну відповідальність за стан справ. Народ має бути просвіченим і озброєним. Це традиційний для України устрій.

Нова держава буде Третім Гетьманатом, бо він історично третій після гетьманатів Богдана Хмельницького і Павла Скоропадського. Це буде держава українців усього світу — всесвітня українська етномережа, глобальна українська держава-громада.

Бажаєш її здобути? То почни з простого:

1. Оздоровлюйся! Розвивайся духовно, інтелектуально й фізично, вдосконалюйся, гартуй волю.

2. Роби те, що любиш! Займайся тим, що відповідає твоїй природі, будь самим собою, реалізуй свої вроджені таланти та здібності.

3. Тримайся за своїх! Підтримуй українців, просвічуй їх знаннями, народжуй дітей і виховуй їх в любові до рідного. Оволодівай комп’ютером, тримай зв’язок з ближніми, твори українську етномережу.

Майбутнє України — в її дітях. Без них всі зусилля втрачають сенс. Сьогодні українські діти опинилися в дуже жорстких умовах: екологічне забруднення, ослаблені батьки, антиукраїнський і антилюдський інформаційний простір. Допоможіть своїм дітям: розмовляйте з ними, співайте з ними, грайтеся з ними, подорожуйте з ними. Що посієш, те й пожнеш: скільки своєї любові віддасте дітям, стільки своєї любові вони віддадуть вам.

Виховуйте особистим прикладом: будьте сильними, охайними, здоровими. Розмовляйте українською мовою — це великий дар, що робить людину просвітленою і здоровою. Зцілююча сила української мови сконцентрована в технології самозцілення «Живе Слово», опануйте її — і перестанете хворіти. Поділіться цим Божим даром зі своїми дітьми — це буде для них найкращим оберегом на все життя. Вони передадуть його своїм дітям — і за одне покоління українці стануть найздоровішою нацією світу — так, як це завжди було в минулому.

Бог творив світ в радості й любові. Кожен з нас — втілена частинка Творця, його прекрасний образ. Творчість — це те, що найбільше робить нас подібними до Бога-Творця. Тож творімо український світ в радості й любові. Вища форма такої творчості — це гра. У грі завжди є ясна мета і критерії її досягнення, надлюдські зусилля і незламна воля, змагальність і взаємодопомога, правила і творчість, честь і слава. Тож будуймо нову українську цивілізацію граючись!

Дерзайте, діти Бога! Віра ваша врятує вас.

Хай Буде!

Київ, 22 березня 2008 (7516)

КОМУ ВНИЗ. Ліра. Вишня Борія (аудіо, 4.02 Мб)


В тему:

Глобальна українська супертолока — мережева гра «Вишня Борія»

Заснування Арійської Стрілецької Асоціації — першого рівня мережевої гри Вишня Борія

Реформація: 25 пунктів

Свастика і таємниця імені «Україна»

Правий і лівий шлях

Людина, етнос, Всесвіт

Нумерологія і символіка Переходу

Місія Людини

Шлях слави. Славень Арійської стрілецької асоціації

Суперкорпорація Україна

До всесвітньої української держави-громади

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи