Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

До 2050 року біле населення США опиниться в меншості

До 2050 року біле населення Сполучених Штатів Америки опиниться в меншості через приплив іммігрантів з Латинської Америки й Азії, повідомляє Daily Telegraph дані нового дослідження.
Прогноз на 45 років, опублікований Дослідницьким центром Пью, повідомляє, що до 2050 року білі неіспаномовні жителі будуть складати лише 47% від загального числа громадян. У 2005 році їхня частка дорівнювала 67%.

За даними дослідження, кількість латиноамериканців до 2050 року збільшиться з 14% до 29%. Латиноамериканці вже зараз складають найбільшу з національних меншостей у США.

Дослідники поділяють населення на білих, латиноамериканців, азіатів і чорношкірих. За даними аналізу, частка азіатів збільшиться майже вдвічі – з 5% до 9%. Кількість афроамериканців залишиться в районі 13%.

У цілому ж населення США зросте з 296 млн. (за даними 2005 року) до 438 млн. – 82% приросту забезпечать іммігранти. З нових 142 млн. 67 млн. складуть самі іммігранти, ще 47 млн. – їхні діти, а 3 млн. – онуки.

За даними центру, біле населення зросте лише на 4%, оскільки народжуваність серед європейців нижча. 60% приросту до 2050 року забезпечать латиноамериканці.

Прогноз вашингтонської організації безсумнівно піділлє масла у вогонь загальнонаціональних суперечок із питань імміграції.

Прогнозовані зміни у країни відбивають ситуацію, яка вже тепер склалася в Каліфорнії – білі там перестали бути більшістю кілька років тому. Третина населення штату – іспаномовні жителі.

За даними перепису 2005 року, білі складають 43% населення Каліфорнії, латиноамериканці – 36%, а азіати і представники народів Океанії – 13%.

За матеріалами Daily Telegraph, переклад InoPressa


--------------------------------------

В тему:

Меншини вже стали більшістю в одній третині найбільш населених округів США

«Шлюбна маса»

ФБР перевіряє сайт із закликами до суду Лінча

Казарму у вигляді оберігаючої свастики перебудують. За 600 тисяч зелених.

Змінюючи Америку

Мігранти дорого коштують

Троє неполіткоректних поросят

Ісламська окупація Скандинавії

Етнополітична карта світу ХХІ століття

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи