Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 32
  • Переглядів: 33

Живе Слово за 5 хвилин (для тих, у кого мало часу)

Багатьох бажаючих покращити здоров’я зупиняє необхідність витрачати по півгодини зранку і ввечері. Для цих дуже зайнятих людей пропонується елементарно простий шлях входження в Систему.

Ця ідея з’явилася після того, як один мій знайомий — молодий чоловік на ім’я Андрій — поділився своїми успіхами в застосуванні Живого Слова: за три місяці практики він став себе краще почувати, налагодилась робота і взагалі життя стало веселіше. 

— Андрію, а хто тебе навчив Живому Слову?

— Сам навчився. Прочитав статтю Живе Слово в демографічній стратегії Третього Гетьманату — і почав щоденну практику.

— Але ж у статті немає текстів, які треба читати! Там тільки для прикладу є «Звукона Золь», «Цифрона 12» і «Цифрона 25».

— А я просто вивчив напам’ять цю звукону і почав її повторювати протягом дня, вголос і подумки, при першій ліпшій нагоді. Ось так: «Звукона Золь. Зірковий корабель серед зірок золотистих надає Землі і Людям дзвінке спонукання до руху, Зь - Золь – Зь».

— А тепер уяви, як би покращилось твоє життя, якби ти вивчив не одну, а дві звукони.

— Невже удвічі?


Андрій нагадав мені людину, яка купила собі маленьку гантелю і при першій нагоді піднімає її правою рукою. Фізичний стан покращується, людина радіє. А якби вона піднімала гантелю ще й лівою рукою? Та ще й робила хоч невеликий комплекс, а не лише одну вправу?

Опанування технології Живого Слова подібне до того, як би людина навчилася плавати. Це досягається за допомогою 40-денного базового курсу. Після його проходження людина переконуються, що система працює. Вона ще не «майстер спорту», але вже вміє «плавати» і зазвичай далі продовжує практику самовдосконалення. Але ходіння босоніж по прибережних камінцях чи по коліна в воді — також корисна процедура. Тиждень-другий походиш — а там шубовсть у воду і поплив.

Подібно з Живим Словом. Для початку рекомендується дві зцілюючі «прибережні процедури».

1. Починайте ранок з читання «цифрони дня», тобто цифрони, яка відповідає числу місяця. Наприклад 12 лютого треба читати Цифрону 12, а 25 лютого — Цифрону 25. Тобто кожний день читаєте відповідну цифрону. У такий спосіб ви налаштовуєтесь на гармонійну взаємодію з сьогоднішнім днем, у вас краще складатимуться справи, вам допомагатиме Всесвіт. Постарайтесь вивчити її напам’ять і повторювати при першій ліпшій нагоді. У такий спосіб за кілька місяців ви знатимете всі цифрони напам’ять.

2. З самого ранку прочитайте через звукони своє прізвище, ім’я, по-батькові. У такий спосіб ви освячуєте себе, налаштовуєтесь на гармонію з самим собою. Те ж саме зробіть перед сном — це очистить вас від накопиченого за день інформаційного бруду і налаштує на здоровий сон.

Загалом це займатиме у вас лише по 5 хвилин зранку і ввечері.

Якщо бажаєте опанувати Живе Слово, оздоровитися, омолодитися і взагалі змінити на краще своє життя — пишіть на адресу ІМД Перехід-IV sensar[at]i.com.ua (додаткова адреса sensar[at]meta.ua, замість [at] підставте символ @ ).

Нагадаємо, що технологія «Живе Слово» існує у двох модифікаціях — спеціалізованій та універсальній:

1. Застосування спеціалізованих форм Живого Слова починається з постановки точного діагнозу в «Центрі Живого Слова» (як правило, це займає до 15 хвилин). Після цього лікар Олександр Філатович створює для пацієнта спеціалізовану програму читання ритмічних текстів. Періодично (раз на 2—4 тижні) людина проходить в Центрі проміжний контроль і отримує нові зцілюючі форми до повного видужання. На нинішній день у такий спосіб зцілилося понад 8 тисяч людей. Більшість із них вилікувалися від хвороб, які «офіційна медицина» вважає невиліковними.

Попередній запис на прийом і довідкова інформація — за телефоном у Києві: (044) 410-77-50. Адреса: проспект Героїв Сталінграда, будинок № 4, корпус №2, офіс №2 (станція метро „Оболонь”, їхати автобусом № 100 або маршрутним таксі № 582 до зупинки „Приозерна” або „Парк Золоті Ворота”, перейти на протилежну сторону вулиці, повернути направо, йти до будинку №4, повернути наліво перед салоном краси). Центр працює щодня крім суботи і неділі з 11-00 до 19-00 (частіше до 21-00)

2. Універсальні форми Живого Слова були розроблені у 2005 році. Вони призначені для запуску кожною людиною її внутрішнього механізму самозцілення. Тому практика універсальних форм не потребує постановки діагнозу — система сама знаходить найактуальнішу проблему, «розчиняє» її, після чого переходить до наступної проблеми і так далі до повного одужання.

Перші позитивні результати дії технології зазвичай проявляються починаючи з першого тижня її застосування. Зовнішнім проявом активного зцілюючого процесу може бути короткочасне загострення хронічних хвороб, після чого ЗАВЖДИ настає різке поліпшення.

Якщо бажаєте відчути зцілюючу силу універсальних форм — пишіть на адресу ІМД Перехід-IV sensar[at]i.com.ua (додаткова адреса sensar[at]meta.ua, замість [at] підставте символ @ ).

Людина, яка зцілилася за допомогою універсальних форм, зазвичай сама перетворюється на «цілителя», оскільки намагається передати отриманий дар своїм друзям і знайомим. У такий спосіб відбувається вибухоподібне поширення знань про технологію самозцілення Живе Слово.

Масове поширення цієї технології дозволить за короткий час оздоровити значну частину населення і відновити трудовий потенціал України. Тому просування культури Живого Слова і покладеного в її основу світогляду є стратегічним завданням Третього Гетьманату.

Зауважимо, що технологія самозцілення за допомогою універсальних форм Живого Слова не є медициною в її звичному розумінні. Скоріше це читання божественної поезії, яка гармонізує людину на духовному, психічному та фізичному рівнях. У результаті людина освячує себе і навколишній простір, проявом чого є фізичне зцілення і ефект «притягання» позитивних подій згідно з принципом «чисте прагне до чистого».

Тому практика універсальних форм «Живого Слова» не потребує спеціальних медичних знань. Для ефективної допомоги собі та іншим достатньо загального уявлення про людину та здоровий спосіб життя, прагнення до духовного і фізичного розвитку, любові до ближніх і волі їм допомогти. Людина, яка зцілилася сама і передає цей дар іншим, більше нагадує мудрого священика, спроможного підбадьорити людину і вказати їй шлях до самовдосконалення.

Універсальні форми «Живого Слова» — це суто арійська технологія, бо вона грунтується виключно на внутрішніх можливостях людини. Для її реалізації потрібні лише знання і воля їх застосувати: «Шукайте перше Царства Божого та правди його, а все інше вам додасться».

Хай Буде!Обговорення теми Живого Слова на форумі «Перехід-IV»

------------------------------------
В тему:

Режим самовідновлення. Натисни кнопку!

Нічний кінотеатр «Живе Слово»: яскраво, доступно, безплатно

Як стати арієм

Таємниця Живого Слова (відео)

Заради швидшого одужання люди переходять на україномовний варіант Живого Слова

Олександр Філатович: «Завжди будь чистий, променистий!»

Лікує живе світлоносне слово

Живе Слово в демографічній стратегії Третього Гетьманату

Олександр ФІЛАТОВИЧ: «Справжнє одужання настає, якщо «стерти» хворобу на рівні духу»

Як стати арієм

«Машина бажань»: читання Живого Слова допомагає здавати екзамени

Живе Слово творить життя! — нова книга Олександра Філатовича

Живе Слово — нова розробка Інституту метафізичних досліджень Перехід-IV

Мова і здоров’я

Україні потрібен новий Сенсар

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Михайло Харачко.
5
Середнє: 5 (1 голос)

?А якщо інвестовані 30хв зранку і стільки ж ввечері в Живе Слово принесуть хороші прибутки у вигляді приємних подій і реалізації задумів.. Тоді справа цього варта. 5-хвилинне читання варто використовувати в рідкісних випадках, коли дійсно не вистачає часу.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Коментарі

Зображення користувача Василь Федорiв.
0
Ще не підтримано

Дуже промовисто.

Стаття написана у 2008 році й через 5 (П'ЯТЬ) років отримала 3 (ТРИ) гали.

Хай Буде!

Зображення користувача Михайло Харачко.
5
Середнє: 5 (1 голос)

?А якщо інвестовані 30хв зранку і стільки ж ввечері в Живе Слово принесуть хороші прибутки у вигляді приємних подій і реалізації задумів.. Тоді справа цього варта. 5-хвилинне читання варто використовувати в рідкісних випадках, коли дійсно не вистачає часу.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.