Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Едгар Гувер, мисливець на відьом

Світ:

Перший директор Федерального бюро розслідувань (ФБР) США Едгар Гувер планував заарештувати до 12 тис. американських громадян, нелояльних державному режиму.
Як стало відомо із розсекречених Держдепартаментом США документів ФБР 50-х рр. минулого сторіччя, Гувер направив свій план репресій в Білий дім 7 липня 1950 року, через тиждень після початку Корейської війни.Пропозиція екс-глави ФБР передбачала, по-перше, припинення дії закону про представлення заарештованого до суду для з'ясування правомірності затримання, по-друге, відповідні масові арешти громадян в цілях "захисту країни від державної зради, шпигунства і саботажу", передає Associated Press з посиланням на американську пресу.Згідно плану Гувера, який займав пост директора ФБР з 1924 року аж до своєї смерті в 1972 році, справи про затримання підозрюваних в державній зраді підлягали розгляду спеціальними "трійками", що складаються лише з одного судді і двох інших громадян США, без залучення свідків.На жаль, розсекречені документи не дають відповіді на питання, наскільки детально розглядалася пропозиція Гувера президентом США Гарі Труменом або ким-небудь з його наступників.Едгар Гувер (1895 - 1972) очолив ФБР у віці 29 років. Його до цих пір називають однією з найвпливовіших фігур в США. Відзначаючи заслуги Гувера перед країною, багато хто, проте, звинувачує його в численних зловживаннях повноваженнями. Цей факт, а також тривалість перебування Гувера на посаді директора ФБР стали причиною того, що згодом максимальний термін роботи директорів ФБР був обмежений 10 роками. NEWSru.com.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи