Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 8
  • Переглядів: 10

Арії підтримують Ісуса — Найвеличнішого Українця!

Світ:

Телеканал «Інтер» руйнує стереотипи. Резонансний проект «Великі Українці» радикально розширює наші уявлення про те, кого можна вважати українцем. До списку кандидатів на звання «великі» включені Лейба Бронштейн (Троцький), Голда Меїр, Аркадій Гайдар.
Автори проекту вважають, що людина може бути українцем через те, що її доля була якось пов’язана з українською землею. Тобто вплив української землі визнається настільки потужним, що залишає на будь-кому особливий відбиток "українськості".

Зрозуміло, що цей вплив української землі з'явився не вчора. Він існує стільки, скільки на ній живуть люди, тобто щонайменше 30 тисяч років. Відповідно, українцями були не лише козаки («козацька нація»), але й їхні предки, вкорінені в українську землю: руси, анти, сармати, скіфи-сколоти, кімерійці, арії-трипільці, європейські кроманьйонці.

Земля формує «кров» (генотип), і мову. Тож запропонований «Інтером» пріоритет «землі» неминуче доповнюється чинником «крові» (генетичного походження) і «мови» (ментальності, культури). Великим же українець стає тоді, коли здійснює видатні діяння. Не будемо сперечатися, чи згадані вище історичні особистості були українцями. Важливіше, що запропонований «Інтером» підхід дозволяє відкрити того, хто може бути визнаний Найвеличнішим Українцем.

«ЗЕМЛЯ», ТОБТО ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ПОХОДЖЕННЯ ІСУСА З НАЗАРЕТА

Ісус належав до народу галілеян, тому його називали не інакше, як Ісус Галілеянин або Ісус із Назарета. Рідне містечко Ісуса знаходилось у центрі Галілеї. Неподалік розташовані річки Йордан і Яргон, найвища в Галілеї гора Єрмак, міста Магадан («могутня вода»), Скіфополь, Рама («хрест»), Каня («яструб»).

Слово Галілея-Гальлея — це просто інша вимова слова «Галлія», тобто «край галлів». Суперетнос галлів народився в Україні приблизно у 12 ст. до н. е., звідки під різними племінними назвами розселився на величезній території від Прип’яті до Палестини та Іспанії. Європейську гілку галлів ще називали кельтами. Одним з найвідоміших гальських племен були «бойї-бойки» (тобто «воїни»), від імені якого походить західноукраїнська Бойківщина. Важливим чинником могутності галлів було мистецтво обробки заліза. Саме в них виготовленню залізних виробів вчилися римляни. В Україні ж виробляли стальну зброю ще з 13—12 ст. до н. е.

У 12 ст. до н. е. відбулось завоювання Палестини «народами моря». Археологи довели, що це була масова міграція войовничих племен з Північного Причорномор’я. Це були саме ті біблійні «филистимляни», з якими тривалий час воювали євреї. Галли-филистимляни займалися садівництвом і хліборобством, торгівлею й морськими промислами, володіли мистецтвом обробки металів і гончарства, подібно до європейських галлів були чудовими воїнами. Цікаво, що шолом мовою филистимлян називався “кова”, тобто “кований”. Сукупність фактів свідчить про те, що імена «галли», «кельти», «филистимляни», «народи моря» описують племена того ж самого суперетносу.

Филистимляни просувалися на північ Палестини і в кінці 11 ст. до н. е. завоювали землі, які назвали Галлія-Гальлея-Галілея, тобто «край галлів». Так вони робили завжди — опановану землю називали іменем свого племені (Бельгія, Боїварія, Британія, Скотланд) або загальним іменем всього суперетносу (Галлія, Галичина, Галатія, Галісія). Галілеяни були нащадками південних галів. Історики описують галілеян як жвавий, веселий і впертий гірський народ, який над усе цінує свободу. З огляду на чинник «землі» Ісус був українцем.

«КРОВ», ТОБТО ГЕНЕТИЧНЕ ПОХОДЖЕННЯ ІСУСА

Батько і матір Ісуса — Йосип і Марія — були галілеянами. Так само галілеянами були всі їхні родичі. Дім святого Йосипа був у Назареті. Згідно з церковним переданням, матір Ісуса походила з міста Сепфоріс, яке до 25 року н. е. було столицею Галілеї. Воно розташовувалось на відстані 5 км від Назарета, то ж цілком природно, що Йосип одружився на дівчині «з сусіднього села».

Характерною особливістю галів-кельтів були високий зріст, біла шкіра, розвинені м’язи. Вони були відчутно вищими в порівнянні з іудеями: згідно з даними археології, середній зріст тодішніх іудеїв не перевищував 160 см. Всюди підкреслюється, що в галів розкішне русяве волосся, яке чоловіки, як правило, носили розпущеним.

Згідно з відомими словесними описами зовнішності Діви Марії, вона була шляхетною красунею високого зросту, мала овальне обличчя, блакитні очі, волосся кольору пшениці, довгі й тонкі пальці рук. Ісус був дуже подібний до Своєї матері — був високого зросту, мав тонкий прямий ніс, довге волосся кольору стиглого лісового горіха, бороду темно-пшеничного кольору, світлі очі.

Правдивість цих описів через 2 тисячоліття підтверджена Туринською плащаницею, яка зберегла фотографію Ісуса в момент його воскресіння. Згідно з нею, Ісус був людиною європейського типу з атлетичною статурою, зростом 180 см, світлокаштановим волоссям і шляхетним виразом обличчя. В жилах галілеян текла українська кров, тому з огляду на це Ісус був українцем.

«МОВА», ТОБТО ЕТНОКУЛЬТУРНА НАЛЕЖНІСТЬ ІСУСА

Галілеяни були завзятими хліборобами і рибалками, масово розводили свиней. Мали великі пасіки з медом, вирощували льон. Всі апостоли Ісуса, за винятком Іуди, були галілеянами. Ім’я Ісус (Іес-ус) — це гелленський варіант імені Яс, що означає «ясний», «світлий», «сонячний». Подібні імена — Ясус, Ясіон, Ясон — були звичними для давньої Геллади. Їхніми українськими відповідниками є давні імена Ясь, Ясько, Яцько. Гелленське слово «хрестос» означає «найкращий, добрий, шляхетний, благородний, боголюдина». Синонімом слова «хрестос» є «син Божий»: «Озвався Симон Петро і заявляє: ти хрестос — син Бога живого. Тоді він наказав учням, щоб вони нікому не казали, що він хрестос» (Матвій 16.16—20).

Ісус належав до тієї хвилі галів, які ще зберегли материнську мову, що нею розмовляли мешканці Західної України. Саме цією мовою Ісус промовив свої передсмертні слова: «А коло дев’ятої години Ісус скрикнув сильним голосом, кажучи: Елі Елі лема савахтані» (Мт 27.46), тобто «Лельо, Лельо, лем з мя ся остані», буквально «Тату, Тату — лише зі мною останься». Цей фразеологічний зворот відповідає гелленському «Отче, у Твої руки віддаю дух Мій!» (Лука 23.46), тобто «Тату, тепер все у Твоїх руках!». В найкритичніший і найважчий момент свого життя Ісус заговорив давньоукраїнською мовою. З погляду мови Ісус був українцем.

Українці надзвичайно люблять і поважають Ісуса. Тому є всі підстави вважати його Найвеличнішим Українцем. Це не заважає іншим народам визнати Ісуса Хреста Найвеличнішим Шотландцем, Найвеличнішим Ірландцем, Найвеличнішим Словаком, Найвеличнішим Росіянином тощо.

Радійте, Арії!

Ісус Хрестос — Першолюдина раси нових аріїв. Як тільки українці це масово визнають — вони долучаться до надпотужної енергетики боголюдини і відчують себе втіленими божественно-духовними сутностями: «Я сказав: ви боги» (Ів 10.34). Вони здобудуть відчуття могутності й безстрашності, яке було природним і звичним для наших предків. Вони стануть творцями нового світу!

Хай Буде!

Обговорити статтю на форумі "Спільна Дія"

Бурхлива дискусія на сайті ХайВей

-----------------------
В тему:

Святий Йосип і Діва Марія були друїдами

2008: Рік Сонячних Друїдів

Жрецька організація стародавніх кельтів та її еволюція

Структура, функції та статус друїдів у житті кельтського суспільства

Дивна давня легенда

Знайди хоч один доказ, що Ісус не був українцем

Ісус молився українською

Найбільший Українець

Українська Галілея

Цар Давид танцював гопак

Салимон, арійський цар Ізраїля

Добра Новина Ісуса Хреста, Сина Божого (автентична Євангелія)

Дружина Понтія Пилата заступилася за Ісуса

Чому Іуда зрадив Ісуса?

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи