Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

В Індії відзначають свято вогнів Дівалі

Традиційно біля порогів будинків запалюються лампади, фасади прикрашаються різноколірними лампочками. Цього дня прийнято підносити молитви богині Лакшмі, звертаючись до неї за підтримкою в сімейних і грошових справах.

Багато компаній відзвітували про двократне зростання попиту на споживчі товари в передсвятковий період в порівнянні з минулим роком. Серед них продавці побутової електроніки та інтернет-магазини, а також рекламні фірми.Для сотні торговців фейєрверками з північноіндійського міста Сирса четвер став "чорним" днем. У попередній Дівалі день вогонь знищив тут близько 100 лотків з товаром. Вогонь знищив тонни товару, залишивши власників без заробітку.Місцева влада погодилася піти назустріч знедоленим продавцям хлопавок, виділивши кожному по 25 тисяч рупій і пообіцявши додаткову підтримку.Свастика використовувалася багатьма народами світу - вона була присутня на зброї, предметах повсякденного побуту, одязі, прапорах і гербах, використовувалася при оформленні церков і будинків.У свастики як символу багато значень, у більшості народів всі вони були позитивні. Свастика у більшості стародавніх народів була символом руху життя, Сонця, світла і благополуччя.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи