Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Демографічна ситуація в Україні створює реальну загрозу національним інтересам і безпеці

Світ:

Демографічна ситуація створює реальну загрозу національним інтересам і безпеці України, заявив голова Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони Георгій КРЮЧКОВ в ході парламентських слухань “Демографічна криза в Україні: її причини та наслідки”.
Як передає кореспондент УНІАН, за його словами, за останні 10 років чисельність населення України зменшилась майже на 4,5 млн., і це при тому, що в Україні не було ні війн, ні збройних конфліктів, ні масових епідемій. Як зазначив Г.КРЮЧКОВ, якщо в 1991 році народжуваність перевищувала смертність, то лише у 2002 році в Україні померло на 373 тис. більше, ніж народилось. За його словами, аналітики вважають, що до 2026 року чисельність населення України може зменшитись ще на 5-8 млн.

Він зазначив, що за 10 років зросла кількість самогубств на 74%, кількість абортів - на 82%.

За його словами, причинами всіх цих явищ є те, що 40 млн. громадян України мають доходи нижче прожиткового мінімуму, за рівнем безробіття Україна займає одне з перших місць в Європі, а рівень ВВП на душу населення у 30 разів нижчий ніж в середньому по Європейському Союзу і в 3,5 рази нижчий від середньосвітового з урахуванням країн Африки, Азії, Латинської Америки.

Г.КРЮЧКОВ зазначив, що на сьогодні за межами України шукають роботу від 5 до 7 млн. громадян України. Він зазначив, що критичною є ситуація і щодо набору на службу в армію. За його словами, до армії, яка фактично “стала селянсько-робітничою”, приходить поповнення в основному з бідних сімей, у третини якого діагностується по два захворювання, у кожного дев’ятого - 3 захворювання, у 5% - по 4 і більше захворювань. Він наголосив на тому, що мінімальному необхідному рівню фізичної підготовки не відповідає 70% призовників. Майже 5 частина їх має дефіцит маси тіла, тобто є дистрофіками, сказав Г.КРЮЧКОВ. Він зазначив, що близько 50% військовослужбовців першого року служби “не готові психічно виконувати службові обов’язки”. За його словами, у 2002 році близько 15% нового поповнення ЗСУ не мало повної середньої освіти. У зв’язку з цим Г.КРЮЧКОВ висловився за прийняття єдиної державної концепції демографічного розвитку України, де були б виписано чіткі заходи щодо покращення ситуації в цій сфері.


В тему:

Демографія: Україна без українців

Результати перепису населення

Державна політика і народжуваність

Еще не вымерла Украина… Пока…

Концепція подолання демографічної кризи в Росії

Европа на грани вымирания

Наслідки падіння народжуваності в Європі

Демографічні прогнози не на користь Європи

Сергій Капица в Києві

Небезпека змішаних шлюбів
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи