Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 29
  • Переглядів: 31

Живе Слово в демографічній стратегії Третього Гетьманату

Категорія:

Універсальні форми «Живого Слова» — це суто арійська технологія. Для її реалізації потрібні лише знання і воля їх застосувати.

Перехід України від старого до нового циклу свого розвитку супроводжується гострою демографічною кризою: зменшенням народжуваності, зростанням смертності, погіршенням якості робочої сили.

Найбільш очевидний шлях подолання кризи полягає в започаткування державної політики заохочення дітонародження серед українців, створення сприятливих умов для фізичного, психічного і духовного розвитку молодого покоління. Серед іншого, молоді подружжя повинні отримувати безвідсотковий державний кредит для придбання й облаштування житла, який погашатиметься на 25% після народження кожної дитини (народження четвертої дитини означає повне погашення кредиту) — див. Реформація: 25 пунктів.

Проте для виховання нової генерації українців, спроможних кваліфіковано виконувати роботу, потрібно щонайменше 25—30 років. Якщо ж збережуться існуючі тенденції вимирання, то вже через 10 років нас очікує «обвал» і демографічна катастрофа. Тому, щоб не відбулося «остаточне вирішення українського питання» і «звільнення України від українців», потрібні додаткові заходи.

Завдання швидкого відновлення демографічного потенціалу неминуче стане перед владою Третього Гетьманату. Для його вирішення у нас не більше 5 років. Тому, паралельно з плеканням нової генерації, зусилля держави будуть звернені на активізацію населення середнього і похилого віку. Йдеться про масове оздоровлення й омолодження людей, що володіють безцінним життєвим досвідом, є носіями вольових якостей і трудової моралі.

Існуюча система медичного забезпечення непридатна для вирішення цього завдання — вона може бути лише допоміжним чинником. Річ у тім, що нинішня медицина у своїй масі перетворилася на бізнес, орієнтований на отримання прибутків. Він зацікавлений у розширенні ринку споживачів, тобто хронічно хворих людей. Тому справжня мета нинішньої медицини з домінуючим у ній фармацевтичним бізнесом — не здорове населення, а населення, якомога ширше вражене хронічними хворобами і готове плати за медичні послуги.

Головними методами розширення національного «ринку хронічно хворих» є просування нездорового способу життя (зокрема, руйнування системи масової фізкультури та спорту), харчовий геноцид (алкоголь, тютюн, наркотики, неякісна їжа та вода, шкідливі медичні препарати), скупчення людей в забруднених перенаселених містах, створення брудного та агресивного інформаційного поля.

Щодо останнього, то інформаційна агресія є головним чинником підриву здоров’я нації, оскільки негативні думки та емоції безпосередньо руйнують біополе людини, неминучим наслідком чого є хронічні захворювання. Сучасна «офіційна» медицина у своїй масі бореться не з причинами, а з наслідками — і така боротьба за здоров’я населення може тривати як завгодно довго аж до повного вимирання цього населення. Тому, повторимо, у справі оздоровлення і омолодження дорослого населення нинішня медицина відіграватиме допоміжну роль.

Натомість головну роль відіграватимуть альтернативні підходи, орієнтовані на ліквідацію першопричин хронічних хвороб. По-перше, це відновлення здорового способу життя і профілактика захворювань. По-друге, застосування технологій очищення інформаційної структури людини та зцілення її біополя, що автоматично веде до позбавлення від хронічних хвороб.

Найперспективнішою в цьому напрямку виглядає технологія «Живе Слово», що її створив головний лікар Інституту метафізичних досліджень Перехід-IV Олександр Володимирович Філатович. Зцілюючий ефект досягається читанням спеціальних ритмічних текстів — т. зв. «цифрон» і «звукон», розроблених автором на основі універсальних законів гармонії. Наприклад:

Звукона Золь
Зірковий корабель
Серед зірок
золотистих
Надає Землі і Людям
Дзвінке спонукання
До руху
Зь - Золь – Зь


Цифрона 12
Душі структура
Над плоттю домінує
Силою Духа
матеріальним
Управляємо!


Цифрона 25
Променистість Потоку
Чистотою проникнення
Зірковою прозорістю
Вилаштовує
змальовує
змінює
Все Суще
Визначаємо!


ТЕХНОЛОГІЯ «ЖИВЕ СЛОВО» ІСНУЄ У ДВОХ МОДИФІКАЦІЯХ — СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНІЙ:

1. Застосування спеціалізованих форм Живого Слова починається з постановки точного діагнозу в «Центрі Живого Слова» (як правило, це займає до 15 хвилин). Після цього лікар Олександр Філатович створює для пацієнта спеціалізовану програму читання ритмічних текстів. Періодично (раз на 2—4 тижні) людина проходить в Центрі проміжний контроль і отримує нові зцілюючі форми до повного видужання. На нинішній день у такий спосіб зцілилося понад 7 тисяч людей. Більшість із них вилікувалися від хвороб, які «офіційна медицина» вважає невиліковними.

Попередній запис на прийом і довідкова інформація — за телефонами в Києві: (044) 410-77-50, (044) 599-32-70. Адреса : проспект Героїв Сталінграду, будинок № 4, корпус №2, офіс №2 (станція метро „Оболонь”, їхати автобусом № 100 або маршрутним таксі № 582 до зупинки „Приозерна” або „Парк Золоті Ворота”).

2. Універсальні форми Живого Слова були розроблені у 2005 році. Вони призначені для запуску кожною людиною її внутрішнього механізму самозцілення. Тому практика універсальних форм не потребує постановки діагнозу — система сама знаходить найактуальнішу проблему, «розчиняє» її, після чого переходить до наступної проблеми і так далі до повного одужання.

Перші позитивні результати дії технології зазвичай проявляються починаючи з першого тижня її застосування. Зовнішнім проявом активного зцілюючого процесу може бути короткочасне загострення хронічних хвороб, після чого ЗАВЖДИ настає різке поліпшення.

Якщо бажаєте відчути зцілюючу силу універсальних форм — пишіть на адресу ІМД Перехід-IV sensar[at]meta.ua

Людина, яка зцілилася за допомогою універсальних форм, зазвичай сама перетворюється на «цілителя», оскільки намагається передати отриманий дар своїм друзям і знайомим. У такий спосіб відбувається вибухоподібне поширення знань про технологію самозцілення Живе Слово.

Масове поширення цієї технології дозволить за короткий час оздоровити значну частину населення і відновити трудовий потенціал України. Тому просування культури Живого Слова і покладеного в її основу світогляду є стратегічним завданням Третього Гетьманату.

Зауважимо, що технологія самозцілення за допомогою універсальних форм Живого Слова не є медициною в її звичному розумінні. Скоріше це читання божественної поезії, яка гармонізує людину на духовному, психічному та фізичному рівнях. У результаті людина освячує себе і навколишній простір, проявом чого є фізичне зцілення і ефект «притягання» позитивних подій згідно з принципом «чисте прагне до чистого».

Тому практика універсальних форм «Живого Слова» не потребує спеціальних медичних знань. Для ефективної допомоги собі та іншим достатньо загального уявлення про людину та здоровий спосіб життя, прагнення до духовного і фізичного розвитку, любові до ближніх і волі їм допомогти. Людина, яка зцілилася сама і передає цей дар іншим, більше нагадує мудрого священика, спроможного підбадьорити людину і вказати їй шлях до самовдосконалення.

Універсальні форми «Живого Слова» — це суто арійська технологія, бо вона грунтується виключно на внутрішніх можливостях людини. Для її реалізації потрібні лише знання і воля їх застосувати: «Шукайте перше Царства Божого та правди його, а все інше вам додасться».

Хай Буде!


Обговорити на форумі «Перехід-IV»
 


В тему:

Жінки з Тернопільщини народжують щороку

Живе Слово: колективна молитва за Україну

Нові універсальні форми Живого Слова

Живе Слово творить державу

Живе Слово: для тих, хто прагне більшого

Дивіться на TV Сенсар: Живе Слово забезпечує гармонійну вагітність і успішні пологи (відео)

Книгу Олександра Філатовича "Життєво важлива" (Живе Слово) можна отримати поштою

Чому саме «Живе Слово»?

Банк-що-не-збанкрутує

Живе Слово: функція перетворення

Водою і вогнем

Живе Слово за 5 хвилин (для тих, у кого мало часу)

Таємниця Живого Слова (відео)

Заради швидшого одужання люди переходять на україномовний варіант Живого Слова

Олександр Філатович: «Завжди будь чистий, променистий!»

Лікує живе світлоносне слово

Олександр ФІЛАТОВИЧ: «Справжнє одужання настає, якщо «стерти» хворобу на рівні духу»

«Машина бажань»: читання Живого Слова допомагає здавати екзамени

Як стати арієм

Україні потрібен новий Сенсар

Книга-поштою: «Пшениця без куколю»

Реформація: 25 пунктів
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи