Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

НЕМОЖЛИВО — ЦЕ НІЩО. Роздуми після тернопільського концерту КОМУ ВНИЗ.

Категорія:

Між нашими словами про долю України і реальними вчинками — величезна прірва. І тільки здолавши її, ми рушимо вперед.

"Я завжди вірив у те, що в житті окремих осіб, як і в суспільстві в цілому, найглибші зміни відбуваються протягом дуже обмеженого часу.Коли ми найменше цього сподіваємось, життя зненацька випробовує нашу відвагу й готовність до змін; такої миті безглуздо вдавати, ніби нічого не сталося або обурюватись, що ми до цього не готові.Життя не чекатиме. Воно не озирається назад. Тиждень – це більш ніж достатньо часу для того, щоб вирішити – прийняти виклик долі чи відкинути його" (Паоло Коельо)
СОНЯЧНА МЕРЕЖА не прагне до влади.

Кожен народ має таку владу, на яку заслуговує в даний момент.СОНЯЧНА МЕРЕЖА не рветься в політику.

Сучасна політика – це звичайнісінькі щурячі перегони.СОНЯЧНА МЕРЕЖА не бере участі в “боротьбі з ворогами”.

Сьогодні найстрашніший ворог українців – всередині нас самих.СОНЯЧНУ МЕРЕЖУ цікавить тільки одне – інформаційний простір України. За словами Юрія Іллєнка, це найголовніший стратегічний ресурс держави, це її безпека, це її майбутнє.Все решта – похідне.

Економіка – похідне. Виробництво – похідне. Політика – похідне. Кордони – похідне. Валюта – похідне. Церква – похідне.Все – в інформації, і все – через інформацію.За 15 років нашої псевдо-незалежності попри кількаразову зміну кольорів влади, ситуація в інформаційному просторі є стабільна.
Інформаційний простір України був і залишається неукраїнським. Як води Арктики, він скутий кригою байдужості й замовчування.Для інформаційного прориву нам необхідний потужний криголам, який прокладе шлях для решти кораблів з українським вантажем у трюмах і жовто-блакитними прапорами на щоглах.Таким криголамом я вважаю наш рок-гурт КОМУ ВНИЗ. Їхня музика – це справді МУЗИКА ВИСОКОГО ДУХУ. Кожна їхня пісня – це потужна глиба, що переважує гори альбомів наших так званих поп-дів і шоу-менів. Їх символіка – це наш арійський праукраїнський символ – свастика або сварга, що в перекладі із санскриту означає “святий сонячний шлях”.Після помпезних концертів у нашому “Березолі” двох “братів по-крові та орієнтації” (Боря & Філя) восени минулого року, я подумав: “Якщо для тернопільської нац- і секс-меншини може бути свято, навіть аж двічі підряд, то чому для тернополян-українців такого свята немає?! А хто ж нам його зробить, як не ми самі!” І ми вирішили зробити в Тернополі свято Музики Високого Духу й запросили КОМУ ВНИЗ.Плануючи концерт, ми покладали великі надії, в першу чергу, на українські громадські та політичні організації. Звичайно, в організаційних і фінансових питаннях розраховували на власні сили. А їх розуміння і підтримка, на нашу думку, мала би виявитись бодай у завчасному придбанні квитків та їх присутності на концерті.Але не так сталось, як гадалось. Наші розрахунки виявились хибними, а сподівання марними. Їх реакція у відповідь на сенсаційну звістку “До нас їдуть КОМУ ВНИЗ!” стала для мене крижаним душем, який в одну мить змив усі ілюзії щодо “справжніх націоналістів” і “професійних українців”. Дуже вдячний їм усім за такий життєвий урок!Завдяки концерту я зрозумів прості речі. В нас немає зовнішніх ворогів. Усі наші вороги – або нав'язані нам, або надумані нами. Нам ніхто не заважає жити, крім нас самих. Ми сидимо по вуха в лайні лише по одній причині – бо ми є такі. Між нашими словами – пустопорожньою балаканиною про долю України, і реальними вчинками – величезна прірва. І тільки здолавши цю прірву, ми рушимо вперед.Завдяки концерту нас стало більше, ми стали сильніші. Музика Високого Духу допомогла нам попри всі перешкоди досягнути поставленої мети. Я в котре переконався у правдивості твердження:Неможливо – це лише велике слово, за яким намагаються сховатися маленькі люди, котрим легше жити у нав'язаному їм світі, ніж використовувати дану їм Богом силу змінити його. Неможливо – це не факт, це приватна думка. Неможливо – це не вирок, це тільки привід наважитись. Неможливо – це ніщо!КОМУ ВНИЗ. Заповіт арійській людині» (аудіо, 2.28 Мб)Величезна дяка КОМУ ВНИЗ. Величезна дяка всім, хто став учасником тернопільського дійства “Музика Високого Духу” і тим самим підтримав хлопців, підтримав СОНЯЧНУ МЕРЕЖУ, підтримав себе. Життя продовжується, і ми йдемо далі.Слава Україні! Слава Нації!Тарас Іваницький, розпорядник СОНЯЧНОЇ МЕРЕЖІ.

І ЗІЙДЕ З ДОЛОНЬ ГОСПОДНІХ» (аудіо, 1.72 Мб)Сивої мли зоряний пил

Зросив досвітнім сріблом весь небосхил.

Солодкий щем піною стигне на губах

Солодкий щем.Серпанковий примарний птах

Перлиною тьмяніє в моїх руках

І його спів є світанковим ключем

Вранішній спів.Силою вільною

Зійде з долонь Господніх День

І злине спрагло в світ дощем рясним.

Він буде моїм!І віє вітром дзвін в небесах,

Збиває пил —

Се йдуть Вони й пухом зі своїх крил

Нам усипають шлях.Андрій Середа-------------------------------------

В тему:Тернопільський концерт КОМУ ВНИЗ. Сонячна Мережа. Новий порядок.Арійська Реформація «Кому Вниз»Реформація: 25 пунктів (політична програма УНГ)В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...