Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Коли мігранти з’їдять Європу

Категорія:

Британський контр-адмірал вважає, що навала «нових варварів» через 30 років поховає західну цивілізацію.

Опублікована недавно доповідь одного зі стовпів британського міністерства оборони — контр-адмірала Кріса Паррі, що відповідає за «концепції і доктрини» — навела шереху в усе ще політкоректній Британії. Випускник Оксфорда підвів історичну базу під масове переселення жителів країн «третього світу» у Європу, назвав усе це вторгненням варварів і вирахував, що жити західній цивілізації залишилося лише 30 років. Після цього її просто зметуть — причому зсередини...

У доповіді з назвою «Вплив масової імміграції на національну безпеку» Кріс Паррі порівняв нинішній приплив мігрантів у Великобританію і країни ЄЕС з подіями багатовікової давнини, коли Римська імперія зштовхнулася віч-на-віч з незліченними ордами готів і вандалів. Ці гості, користаючись заляканістю і некомпетентністю римських чиновників, проголошувалися «друзями римського народу» і селилися на землях Імперії. Інокультурна ін’єкція завершилася для Рима жалюгідно — він розвалився.

Контр-адмірал назвав навіть конкретний термін, після якого західна цивілізація повторить сумну долю Римської імперії, — 30 років.

Особливо роз­критикував Паррі політкоректну концепцію про взаємовигідну асиміляцію мігрантів у Європі. У нинішню епоху мобільних телефонів, інтернету і доступних авіаперельотів прибульці не втрачають зв’язків з історичною батьківщиною і переносять свої звичаї на нову батьківщину. Їхня тактика проста і безжалісна: приєднуючись до вже існуючих у Європі громад, вони створюють чисельну більшість в окремих регіонах. Після цього встановлюють там свої порядки, не звертаючи уваги на місцеве законодавство.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Андерс Фальке.
0
Ще не підтримано

Тобто ще 21 рік :)

Миролюбність і озброєність!

Коментарі

Зображення користувача Андерс Фальке.
0
Ще не підтримано

Тобто ще 21 рік :)

Миролюбність і озброєність!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Андерс Фальке каже:
Тобто ще 21 рік :)

До речі я хоч коли і нервувався через цьогорічну навалу мігрантів на Європу, то все ж потім через якийсь час сам же згадав про свою цитату. Правда я її дослівно не згадав, но сенс її полягав у тому, що: сам Аллах нам велів покарати Європу після того як вона впаде від його мігрантів, опісля чого ми будемо мати повне право на очищення наших земель. Ну якось так щось типу того я ляпнув був десь у 2012-2013 році..=) А чого так? А того що наші брати "кельти (R1b)" і справді спаскудилися аж до того, що їх просто напросто потрібно стерти з лиця землі, а так як ми НЕ маємо права убивати своїх, то тоді сам Аллах їх винищить чужими, опісля чого ми і будемо вже мати ПОВНЕ право на убивство чужих. От тільки якщо при цьому всьому ми ще і самі доживемо до того моменту, бо на той час коли я те був ляпав, то я й гадки не мав, що нас також будуть активно м"ясорубити "свої" же на Сході.. =(

Зображення користувача Андерс Фальке.
0
Ще не підтримано

Так, теж не думав, що "свої" почнуть знову лізти до нас, як лізли в 1918 до УНР (але й своїх зрадників ідеї вистачало і слабодухості теж).

Думаю, серед братів-кельтів, серед західноєвропейських нащадків давніх германців, серед нащадків славних римських родів знайдуться ще мільйони "не спаскуджених". Вони матимуть повне право на переселення до нової, не мусульманської, білої держави Міжмор'я від Балтійського до Чорного морів, від Одри до Дону, коли у них запанують закони шаріату :) І це навіть буде наш обов'язок тепер їх приймати як мігрантів з понівечених країн західної Європи.

І ще - на рахунок "своїх" зі сходу. Так сталося, що Донбас за багато років став "колискою" для українського криміналітету та місцем збору людей з найнижчим рівнем духовних потреб зі всього СРСР. І в самій Росії вистачає таких нащадків ГУЛАГів та людей зі стертою ідентичністю, які ще з початком "Рускай Вєсни" почали збиратися на Донбасі для боротьби "з фашизмом".

Миролюбність і озброєність!