Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
4

Мега-ресурс Української Мудрості

Висловлювання та афоризми збирав з дитинства. Приваблювали чіткість думок, лаконічність, гострота, почасти гумор, повнота, глибина описування в короткому реченні явища.

До цього часу мав найбільшу збірку в Мережі цих лаконічних перлин в бібліотеці Марії Фішер-Слиж на сайті «Українське життя в Севастополі» та на сайті «Весела Абетка». Знаю про авторські колекції, які містять тисячі афоризмів. Сподіваюсь на співпрацю і збільшення наповнення сайту.

Суттєву частину цього сайту окрім особистої збірки склали афоризми з книг «Українська афористика», «Українські приказки, прислів’я. Збірники Опанаса Марковича» Матвія Номиса, «Енциклопедія афоризмів та крилатих фраз. Журналістика – це спосіб життя» та з сайту газети «Сільські вісті». На мій погляд, навігація та пошук по сайту будуть зручними для відвідувачів. Хай кожен візьме собі те, що йому треба. Повідомлення можна залишити в гостьовій книзі.Щиро вдячний за підтримку ідеї створення цього сайту благодійнику п. Юрію Яв орському з Торонто, Канада.Наповнення сайту залежить від наявності вільного часу і відображається статистикою.Станом на 1 листопада 2006 р. на сайті:

Давня мудрість : 1178

Прислів'я, приказки : 19062

Народні прикмети : 2879

Афоризми : 5213

Українська афористика : 6701

Тисяча цитат : 1005
Отже сайт “Афоризми”

http://aphorism.org.ua.

В тему: 
Поширити цю сторінку: