Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Хтива мерзота лібералізму

Категорія:

Ситуація - до вас в квартиру вриваються злочинці і починають красти. Ви берете до рук каструлю і цілите їм у череп. Але тут, підстрибуючи, підповзає толерантна істота, яка починає звинувачувати вас у провокаторстві. Хто це? Ліберал. Ліберали – посібники злочинців.

Ліберали завжди виправдають геноцид українців. Коли українці захищаються, ліберали звинувачують українців у фашизмі.Ліберали не помічають, коли щодня вбивають українців. Коли десь знаходять труп якоїсь меншини, ліберали закликають чиновників розправитися з „українськими фашистами”, яких самі ж і вигадали.Ліберали мають свій пантеон. В його епіцентрі - пацифіст Винниченко, що зруйнував Українську Народну Республіку ім'я толерантності. Ліберали – антифашисти, тому вони ненавидять Святослава Хороброго, козацтво, Івана Гонту, Максима Залізняка, полковника Болбочана, Гетьмана Павла Скоропадського, Симона Петлюру, полковника Коновальця, Степана Бандеру, Генерала Шухевича.Ліберали проти ядерної української зброї, проти націоналізму, проти України для українців. Ліберали – українофоби.Бути лібералом – себе не поважати. Ліберал - істота некультурна, і тому шкідлива.Націоналізм є антиліберальним за визначенням. Лібералізм – труположество духу.Українець бути лібералом не може. Лібералізм – ублюдочне зло.

В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи