Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

14 жовтня - Свято Української Зброї

14 жовтня виповнюється 64 річниця створення Української Повстанської Армії. Запрошуємо всіх патріотів долучитися до гідного вшанування героїв.

Свято зброї
Свято зброї, 31 серпня 1944 р., на хуторі Заясенів біля села Яблунів Турківського району Львівської області. - www.litopysupa.com

14 жовтня виповнюється 64 річниця створення Української Повстанської Армії - Армії, яка героїчно і жертовно боролась за Українську Самостійну Соборну Державу. Найкращі сини й доньки Української нації встали до лав борців проти чужоземного поневолення. УПА воювала проти польських шовіністів Армії Крайової, проти гітлерівської Німеччини і комуно-большевицького Совєтського Союзу. Війна з московськими окупантами велась українськими повстанцями майже 10 років після завершення Другої світової війни.

Проте день створення УПА не є державним святом. Сьогодні на 16-му році Незалежності України Українська Повстанська Армія не визнана на державному рівні і не пошанована належним чином у суспільстві. Це ганьба для кожного українця і пряма загроза державності. Невизнання борців за волю України офіційною владою ставить під сумнів легітимність нашої держави. Наш обов'язок - заставити владу визнати національно-визвольну боротьбу ОУН і УПА за державну незалежність України.

З метою гідного вшанування ветеранів УПА націоналістичні організації створили оргкомітет, до якого ввійшли Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (Андрій Мохник - голова Оргкомітету), Київське крайове Братство вояків ОУН-УПА (Володимир Підіпригора), УНА-УНСО (Ігор Мазур-"Тополя"), Молодіжний Націоналістичний Конгрес (Олександр Резніченко), "Національний Альянс" (Володимир Антонюк), лідер гурту "Мандри" Сергій Фоменко (Фома). У роботі оргкомітету також беруть участь представники ГО "Патріот України", ВО "Тризуб" імені Степана Бандери, ГО "Реформація".

Запрошуємо всіх патріотів долучитися до гідного вшанування ветеранів Української Повстанської Армії. Оргкомітет готовий до співпраці і приймає пропозиції щодо проведення Свята Української Зброї.

Телефони членів Оргкомітету: 8 050 828 62 42 (А. Мохник), 8 050 447 60 12 (І. Мазур), 8 097 997 68 05 (О. Резніченко), 8 096 735 97 22 (В. Антонюк).

Ми повинні привернути увагу влади та громадськості до проблеми визнання ОУН-УПА. Ми маємо продемонструвати важливість цього питання для Української нації. Ми зобов'язані захистити ветеранів УПА у разі провокаційних дій україножерів.

Місце кожного українця 14 жовтня - на Майдані Незалежності. Початок акції о 10-00.

--------------------------
В тему:

Українське козацтво: від раціоналізації держави до Третього Гетьманату

Стихійне покозачення населення України

ЕЛІТА

Продай одежу й купи меч!

Охоронці лісу. Неофіційний гімн Арійської стрілецької асоціації (АСА)

Росіяни готові захищати себе зі зброєю в руках

За зброєю — в «Шмайсер»!

Чи витіснить “Вепр” “Калаша”?

Більше зброї — менше злочинів

Зброя для генофонду

Селекція погрозою

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи