Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Відповіді на запитання, що мучили все життя

У Львові 16 вересня в Палаці Потоцьких відбулась авторська презентація книги Ігора Каганця «Пшениця без куколю. Хрестове євангеліє без вставок і спотворень» (Київ-Тернопіль, видавництво «Мандрівець», 2006).

Презентація була організована тернопільським видавництвом «Мандрівець» і здійснена в рамках 13-ї Національної книжкової виставки-ярмарку “Форум видавців у Львові”.Презентацію розпочав директор видавництва «Мандрівець» Богдан Петрович Фенюк. Після лаконічної промови він передав слово авторові книги — Ігореві Каганцю, який протягом 15-20 хвилин розповів про основні положення книги.Після цього почалися запитання і відповіді. Розмова виявилася настільки цікавою, що присутні й незчулися, як пролетів відведений на презентацію час.Всі учасники були задоволені презентацією, хоча й нарікали, що наступного разу треба зібратися для ґрунтовнішої розмови. Відразу ж двоє львів’ян запропонували свої послуги для організації наступної зустрічі автора з читачами.Проте найвищою оцінкою книги «Пшениця без куколю» були слова однієї жінки, яка сказала, що «протягом 20 хвилин отримала відповіді на чотири запитання, які її мучили все життя».

Богдан Фенюк (зліва) та Ігор Каганець
Богдан Фенюк (зліва) та Ігор Каганець перед Палацом Потоцьких


«Народний Оглядач» почав публікацію цієї книги — див.:
1 --- «Пшениця без куколю»: П’ЯТИЙ ЕЛЕМЕНТ-------------------------------------

В тему:Євангеліє наполовину сфальсифіковане?Добра Новина для Четвертого ПереходуУ Галілеї неподалік міста Мегідо віднайшли арійський хрестиянський храмВійна людей і роботів

В тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи